Wpis z mikrobloga

@posepny1: rok budowy 1915 rok. Jest na nim konserwator zabytków z którym idzie się dogadać. Podoba się nam jego styl i na 1,5 godziny oglądania każdego szczegółu w tym domu po doświadczeniach z zakupem poprzedniego stwierdziłem, że jest idealny do zamieszkania. Mały (90 metrów) piwnica, garaż oraz mały ogródek. Dach po remoncie, instalacja elektryczna po remoncie oraz instalacja kanalizacyjna też po remoncie. Nic tylko brać. Cena wynosi mniej niż wynosi nasz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tatiagla: pytam tylko czy wiesz ile formalności jest z takim budynkiem przy ew. remoncie/przebudowie czy wyburzeniu? Sam niedawno sprzedałem działkę z takim domem i gość co kupił chyba się po prostu zdenerwował i sam mu pomógł się przewrócić bo zalatwian na kilka miesięcy z tego co się dowiadywałem
@posepny1: Dom jest bliźniakiem a raczej "ćwiartką" i każdy właściciel odpowiada za swoją część. Na tyle ile obeszliśmy go dookoła to na zewnątrz jest bardzo dobrze zadbany w porównaniu do innych budynków z tego typu, a samochody parkujące przy domu są "nowsze" co wskazuje na to, że właściciele mają jakieś pieniądze i raczej stać ich na utrzymanie swojej części budynku. Widać to też po zadbanych ogródkach. W mojej opinii warto.
@posepny1: Dlatego najważniejsze dla nas jest to, że był zrobiony remont dachu i widać że jest nowy, bo się wyróżnia na tle sąsiędnich w tym samym budynku, a elewacja od zewnątrz wygląda zdrowo. Gdybyśmy mieli takie remonty mieć na głowie, to pewnie bym się nie zdecydował z narzeczoną na jego zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nas nie interesują mega zajebiste standardy, tylko klimatyczny dom z dwiema toaletami,