Wpis z mikrobloga

Ostatnio bylem ogladac mieszkanie, cena 735 tysiecy.
Posrednik mowi ze wlasciciele sami wyremontowali czesc mieszkania, wystarczy wstawic meble i juz. Realnie to stan deweloperki plus podlogi bardzo #!$%@? zrobione bo krzywo a kafelki kos sie uczył docinać bo albo pekniete albo krzywodociete. Sciany niedomalowane (1 warstwa bialej taniej farby), a na poddaszu nawet gladzi nie bylo xD. Oczywiście rozmowa ze w tej okolicy tylko kosztują nieruchomosci itp. Co tez jest zbdura bo jest pełno ofert z cena 1,5tys taniej od metra. Z rozmowy bylo mówione, ze właściciele taniej juz nie zejda, ze z 850 schodzili i to jest juz ich limit, bo moze jakaś mala znizka kosmetyczna itp. Kupili mieszkanie w 2019 roku, nie bylo stac na wprowadzenie i przez 3 lata próbują sprzedać. Kredyt rośnie to sraczki dostana i sie skończy.
Nie chciałem mowić ze max bym 430tys, bo to az 300 tys taniej. Cena jest bardzo przestrzelona. Alr kto kupi domek w szeregówce, z ogrodkiem niby 30m (obecnie mieszkam na 30m i tak nie ma nawet 15m ...), a do okoła wysokie budynki, a slonca nie bedzoe widać w ogole bo to strona wschodnia, ale wysokie budynki wiec gowno ze slońca (w ogloszeniu zachodnio południowa orientacja xD), miało być ogrzewabie podłogowe w salonie i w laziekach, dziwnym trafem widzialem kaloryfery, a ogrzewanie podlogowe jest mozliwe do zrobienia jak sie dowiedziałwm podczas ogladania nieruchomosci. Bylo miło ale nawyki z wciskaniem kitu zostały.

#nieruchomosci #trojmiasto
  • 26
Po co marnuja czas #!$%@? ogloszeniami? ¯_(ツ)_/¯


@Niedobry: ja nie wiem, po samych zdjęciach orientowałem się, że nie chce oglądać danego mieszkania i tyle (sam pisałeś, że ten ogród od samego początku Ci nie leżał)
@KosmicznyPolityk:

Widzisz,
oni MUSZĄ wystawić po takiej cenie, aby spłacić w 100% kredyt i nie dopłacić z własnych oszczędności.
są po prostu w czarnej d@#$, bo raczej gotówki nie mają i marzą o wyplątaniu się z zobowiązania, jakie zaciągnęli.

I należy tu też ostudzić mitomanów, którzy myślą, że będą teraz okazje na rynku.

nie, nie będzie, bo w najgorszym razie bank zlicytuje to mieszkanie sam, ale nie pozwoli sprzedać zabezpieczenia kredytu