Wpis z mikrobloga

Ulubione sceny odcinka:

- Żenujące odpowiedzi Adama, Hanki, Mikołaja I Klaudii. Chyba najbardziej szokuje Klaudia - myślałam, że pracując w przedszkolu też trzeba mieć jakieś wykształcenie pedagogiczne, ale chyba byłam naiwna.
- Mina Moniki gdy nie wygrała testu wiedzy.

Wygrana Andżeliki nie była totalnym zaskoczeniem, ale to śmieszne jak często oceniamy zdolności intelektualne/wiedzę lub jej brak przez pryzmat czyjegoś usposobienia. Wyniosłe/introwertyczne/sarkastyczne osoby często oceniane są jako mądrzejsze niż te wesołe/ekstrawertyczne/zabawowe. Angelika jest taka bubbly, nie podkreśla swoich zalet, nie pozuje na lepszą od innych, odnajdzie się w każdym towarzystwie. Gdyby nie jej związek z Davem to byłaby moją faworytką zdecydowanie.

#hotelparadise
  • 18
@MoccaC: Parę dni temu debatowaliśmy o tym. Klaudia ma 24 lata. Nauczyciel przedszkola, zgodnie z prawem, musi mieć wykształcenie magisterskie, nie zatrudnią bez niego, a pięcioletnie studia kończy się w wieku 24 lat. W Koszalinie jest uczelnia pedagogiczna, która co rok wypuszcza w świat kilkudziesięciu magistrów, więc absolwenci walczą o pracę. Nawet jeśli Klaudia skończyła totalnie beznadziejne studia, to za wiele się nie napracowała, bo niby kiedy ;) Podobno jednak nadal
@heheszka2 w takim razie najlogiczniejszym wyjaśnieniem jest że albo wszystko to ściema albo pracowała jako pomoc/robiła praktyki. Tak czy siak nic mnie już nie zaskoczy, ludzie muszą wymyślać sobie zawody żeby nie wyszło że są kasjerami, bo przecież bycie kasjerem to wstyd i wszyscy wyżej srają niż dupe mają.

Same fotomodelki z dwoma sesjami, trenerzy gwiazd na sterydach i przedszkolanki bez szkoły
@MoccaC: Może produkcja każe im podkolorowywać informacje, by wydawali się bardziej interesujący. Ktoś zarządza firmą, ale nie doda, że to firma tatusia. Ktoś jest agentem nieruchomości, ale w programie wychodzi, że jedynie chciałby nim być. Nie wiem, czy Klaudia pracowała w przedszkolu, ale dla dobra przyszłych pokoleń lepiej, gdyby prawdą była praca w sklepie. ;)