Wpis z mikrobloga

@pan_mati: bez problemu, na północy w hotelu estalagem do mar, zapłaciłem gotówką, auto pod hotel, bez depozytu i karty kredytowej, na koniec kluczyki do recepcji i tyle.
@pan_mati: Wypożyczałem w 7m, przy wzięciu pełnego ubezpieczenia brak jakichkolwiek depozytów. Ja akurat mieszkałem w Machico, wypożyczalnia była na przeciwko hotelu, nawet zbytnio tego auta nie oglądali przy zwrocie, jedynie aby paliwo się zgadzało
@pan_mati ja mam zarezerwowany samochód w MadPoin Rent a Car. Na 5 dni pod koniec listopada. Płacisz całość przy odbiorze, w cenie jest już pełne ubezpieczenie i nie wymagają żadnego zastawu albo karty kredytowej. Tańszej nie udało mi się znaleźć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_mati: o ile pamiętam z tego co gadałem z kolesiem to wszystko oprócz zniszcz nią wnętrza, oraz zatankowania złego paliwa (diesel zamiast benzyny).

Wieczorem napisze ci parę tipów takich ogólnych. Bo aktualnie szwendać się po lokalnym targu i pije poncha :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan_mati: ok z protipow

Nie wiem jaki masz plan na wyjazd i gdzie masz nocleg.
Ale:
Na Maderze jest tak se z plażami. Z tych co widziałem to najciekawsza jest przy posągu Chrystusa w Canico. Zjeżdża do nie kolejka (kurs 3euro za osobę w dwie strony). W sam raz na snorkling. Obok też jest diving centre.

Jeżeli jesteś bardziej na hike. To aktualnie pogoda wygląda tak że około 12-13 powyżej 1000m