Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrsopelek: @ulsterboy: @konrad1: @bez_napinki: Dziwne że u was nie ma kierowania ruchem. Na Śląsku w wielu miejscach jest tak że ruchem steruje policja / SM i pod same cmentarze nie dojedziesz autem szczególnie kiedy leżą przy głównej drodze za to wtedy boczne w okolicy są zamykanie czy ograniczane i robią za oficjalne parkingi
@mrsopelek: Tymczasem przez 364 pozostałe dni cmentarze i parkingi puste, no ale jak można opuścić rewię mody cmentarnej a z grobu stworzyć choinkę byle by somsiady zazdrościły ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ach te ludzie bidne, same sobie szkodzą i utrudniają życie ( ͡º ͜ʖ͡º) i kto temu winny? No kto? LDZ zmotoryzowani już wiedzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dla mnie to też patologia, bo można jechać tydzień wcześniej, później, kiedy się chcę. Może nie kupi się wtedy mocherowego beretu i hot doga, ale będzie można pójść na grób, zamieść i zapalić świeczka.


@mrsopelek: głos rozsądku.
W sobotę byłem, pustki. Wybieram się 3-go, więc też będą pustki. Można? Można, tylko po co? Przecież wtedy nie będzie można ponarzekać, poobgadywać czy zaszpanować nowym kaszkiecikiem ¯\_(ツ)_/¯
W zeszłym roku z ciekawości wybrałem
@mrsopelek: dzisiaj to rozumiem, że Szczecińska zakorkowana. Ale w zeszłym tygodniu sprawdzałem jak ma się sytuacja na Mapach Google w godzinach 8-9, bo będę miał szkolenie w M Hotelu, a tam Szczecińska i Teresy na czerwono. Coś tam robią?