Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gumbas czytanie opinii w internecie nie ma sensu. Istnieje coś takiego jak polaczkowatość, czyli wychwalanie tego co się posiada. Tak właśnie są sprzęty opiniowane. Współczesne tv w zasadzie się nie wiele różnią w określonym budżecie. Ocena jakości obrazu też jest całkowicie subiektywna. Zauważalna różnica będzie w tych samych pieniądzach dotyczyła prędkości działania. Budżetowy tv z androidem nie będzie tak szybki w obsłudze jak tv bez andka w tej cenie i to niezaprzeczalny
@wojciet no kumam, że różnice są niewielkie, wszystko robione na jedno kopyto, zapakowane w inną obudowę. Ja nie oczekuje jakiś wodotrysków, fanatykiem jakości obrazu też nie jestem. Tym bardziej, że szukam telewizora dla dzieciaków do bajek i konsoli. Z Xiaomi coś tam wyczytałem na jakiś testach że niby input lag słaby (ale w sumie dzieciaki jeszcze na tyle małe, że jakiś gaming online nie wchodzi w grę) i to, że ten android
@Gumbas: no cóż. nie wiem co mam Ci napisać. możesz dalej porównywać całymi godzinami a i tak do żadnych konkretnych konkluzji nie dojdziesz z uwagi na wspomnianą przeze mnie polaczkowatość... Możesz też posilić się wiedzą osoby, która niestety całe lata spędziła na developerce dla dużych graczy w branży...Zaufaj mi.To nie jest tak, że samsung daje w tej cenie matrycę 50hz bez androida, a taki xiomi ma lepsze parametry i wybór niby
wojciet - @Gumbas: no cóż. nie wiem co mam Ci napisać. możesz dalej porównywać całymi...

źródło: comment_1667386705amSbrNqOPheHNn5bqhYvKs.jpg

Pobierz
@wojciet ok dzięki, rozważę tego Samsunga, chodzi mi po głowie jeszcze jeden TCL, ale nie ten model, który tutaj jest, coś 43 cale. No i też nadal Xiaomi, bo chyba skłaniałbym się ku temu, żeby miał androida. Ale też to muszę przemyśleć
@wojciet to wiem, w iptv raczej nie będę się bawić, kiedyś próbowałem i nie mogłem trafić na dobrego dostawcę :p a bym chciał mieć dostęp do kanałów sportowych żeby sobie spokojnie piłkę nożną oglądać :D na androidzie oprócz tych netflixow itd, bym zainstalował upc tv go i pewnie kodi. Myślałem też o możliwości grania przez dzieciaki w chmurze z xboxa w jakieś psie patrole