Wpis z mikrobloga

@etiopia: INFORMACJA NIEPRAWDZIWA

Bilans 2009 WOŚP

Strona 59:

a) Przychody z XVII finału z wpłat pieniężnych : 42.191.283,90

Strona 60:

- wydatki na zaopatrzenie placówek służby zdrowia i grup ratownictwa, hospicja i pomoc indywidualną 26.176.505,13

- wydatki na Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków 2.695.422,33

- Program Infant Flow 82.664,38

- Program leczenia cukrzycy pompami insulinowymi 38.988,59

- wydatki na szkolenia medyczne i ośrodek wolontariatu 2.365.318,21

- wydatki na działalność
@etiopia: gwoli uczciwości dodam jeszcze, że autor obrazka podał łącznie przychody finansowe i materialne Caritas Polska oraz Caritas diecezjanych, natomiast po stronie wydatków na pomoc zapisał 100% wydatków Caritas diecezjalnych (w bilansie nie ma podziału na wydatki statutowe i pozastatutowe).

@HrabiaZet: najlepsze jest to, że w kółko onanizują się do tych samych obrazków/artykułów, od dłuższego czasu nie piszę nic nowego tylko przeklejam te same pięć komentarzy :) A jakiejś rzeczowej
@etiopia: Gówno prawda, Caritas to #!$%@?, moi rodzice raz się zgodzili pomóc przy organizacji jakiegoś balu dla najuboższych z Caritasu (ojcec jest kucharzem, matka dietetyczką) i delikatnie mówiąc ilość chytrych bab na metr kwadratowy w tej organizacji jest przerażająca. Oczywiście tony żarcia i słodyczy które zostały po imprezie lepiej wziąść do domciu niż oddać najuboższym, przecież i tak zbieraliśmy na nich pieniądze, co to w ogóle za durna propozycja (którą zarzucił
@etiopia: ha dokładnie, ja nic nie wrzuciłem. Koleś zbierający kase wyglądał jak typowy menel, jakoś nie chce mi się wierzyć, że nawet połowa z tej kwoty trafiłaby na co innego niż flaszka wódki.