Wpis z mikrobloga

@a-l_d:
Jestes idealnym przykladem psychologii czlowieka: odwleka karę (chyba ze zawisnę) a z niecierpliwością siega po szybka nagrodę (bierzesz nawet grosze byleby juz zaraz dzis). Staraj sie to zmienić
@Panicz888: gram na zmienności, a kolega rozumiem ma 90 bilionów dolarów kapitału i jest market moverem że ma wpływ na kierunek cen? rozumiem że masz same zielone pozycje? idź projektuj swoje przekonania na kogoś innego, bo parafrazując Ciebie, jesteś idealnym przykładem dałna który wciska swoje rady nieproszony ludziom którzy o nie pytają jednocześnie będąc agresywnym, ot polskie cwaniactwo
@a-l_d:
Przeciez pamietam ze ostatnio srogo #!$%@? na jenie i co ci dalo to pilnowanie swieczek jak do tego dopusciles? Scashowales strate i tego dnia rynek zawrocil. Ergo nie dosc ze tracisz pieniadze to i czas i psujesz sobie wzrok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale takie hobby hazard uprawiasz
@Panicz888: a chwilę później odzyskałem tego trzykrotność i co z tego? xD jak już śledzisz moją historie wpisów to zauważyłeś że tylko narzekam na straty a o zyskach nie pisze
@a-l_d:
Nie sledze historii wpisow tylko mam dobra pamiec do takich przegrywow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trudno nie zapamietac typa ktory co pare godzin wypisuje jeny jeny i przeżywa a majac dostep do notowan 24/7 i tak przegrywa pieniadze bo nie umie w swieczki tylko gra emocjami.
Zarobiles 3x tyle bo zwiekszyles stawke i dales wszystko na czerwone? Gratuluje szczesciarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°