Wpis z mikrobloga

@Pshybysz: ATGMy ignorują wybuch rakiety przeciwlotniczej więc ty nie możesz zrobić nic KA ale KA może zrobić duże kuku tobie. Jedyny powod dla ktorego jeszcze gram inną nacją niż ruscy to to ze ludzie ktorzy latają tymi ka to w wiekszosci skrajni idioci
  • Odpowiedz
@kexus512: Pewnie nie wiesz jak to działa jak większość graczy to mówisz "russian bias".
A więc cię uświadomię. Niektóre atgmy mają taki beam ridining, że w tym samym momencie mogą być namierzane na cel więcej niż jeden.

Podstawowa taktyka wichrami, to że w walce z spaa puszczasz dwa atgmy w krótkim odstępie czasu - np 1s przez co pierwszy atgm zbija rakietę, a drugi zbija spaa.

Nie ma za co
  • Odpowiedz
@kexus512: No przykro mi. Ale następująca sytuacja miała miejsce jak opisałem wyżej.
Wysłałeś mi filmik na prv więc, nie będę go tu przedstawiał, żeby nie ujawniać twoich danych. Ale na podstawie tego filmiku znalazłem odpowiedni replay z serwera.

Ka-52 miał 12 wichrów na stanie
1 atgm poleciał w stronę innej spaa.
7 kolejnych poleciało
  • Odpowiedz
Podstawowa taktyka wichrami, to że w walce z spaa puszczasz dwa atgmy w krótkim odstępie czasu - np 1s przez co pierwszy atgm zbija rakietę, a drugi zbija spaa.


@Pshybysz: Ja #!$%@?, ile razy grając ADATSem szedłem na takie wymiany z Ka, często wystrzeliwując się ze wszystkich pocisków i będąc zdjętym dziewiątym vikhrem. xD Później mi zaświtało, że przecież moje rakiety są prawie 2x szybsze od Vikhrów, więc wystarczy nie
  • Odpowiedz
Pewnie nie wiesz jak to działa jak większość graczy to mówisz "russian bias". Niektóre atgmy mają taki beam ridining, że w tym samym momencie mogą być namierzane na cel więcej niż jeden.


@Pshybysz: vikhr ma też bardzo ważną cechę - mobilność ma tylko w trybie gdy leci po spirali a w linii prostej leci dopiero bezpośrednio przed uderzeniem. Pomysł że coś takiego może przechwycić manewrujący samolot, że już nie wspomnę
  • Odpowiedz