Wpis z mikrobloga

Mikołaj przebił dziś wszystkich. Najpierw zgarnia Hankę na kolana , sam sie do niej lepi jak parszywa mucha, łapie ją w kuchni z tyłek, a potem siedzi i pierdzieli do super hiper Moni , że to Hanka tak sie do niego lepiła i by na nią głosował. Hipokryta.
  • Odpowiedz
@P123xyz: ja trochę później zaczęłam. na tagu przy aferze tostowej i tym co się działo później prawie wszyscy tagu bronili mikołaja. nie widzieli nic złego w jego zachowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@comiszkodzi: ja z nim miałam różnie, na początku wydawał sie super, później podpadł tekstami do Shahiry. Trochę go broniłam w aferkach z Hugoliną, ale widzialam w nim takiego co bajeruje wszystkie. Wydawał się być spoko przy Monice... a dzisiejszy odcinek to było jakieś "kombo" jesgo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: wcale nie jestem zaskoczona. Widać bylo w ostatnich odcinkach , że to kawał hipokryty ale dziś przekroczył wszystkie możliwe granice. Śliski typ. Na Monikę nie mogę juz patrzeć taka zaślepiona , że nawet jak oskarek na jej oczach obściskiwał Hankę to i tak zrobiła z niego świętego
  • Odpowiedz