Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: Nie lubię Hanki ale cieszę się że wróciła bo gwarantuje: 1) dymy, 2) uczestnicy jak Miki mogą się bardziej kompromitować, 3) gra aktorska wraca na wysoki poziom.
Monia i Hanka po programie nawet się nie obserwują, zatem liczę że będzie grubo:)

Dla mnie powroty Wiki z HP4 to było przegięcie - produkcja zniszczyła ten sezon kombinowaniem i utrzymywaniem na siłę uczestników. Ja rozumiem że mamy kilka finalistek powiązanych z produkcją,
@kipman1: historia zatacza koło, Hanka wróciła i się kaja, teraz zgrywa dobrą, by po chwili robić te same dramy co wcześniej..."ja tego nie chcem" przejadła mi się już ona, Miki już osiągnął dno i zaczyna być już bliżej jądra ziemi, dalsza kompromitacja nikogo już nie zdziwi. Wejście Adama to dla mnie totalne nieporozumienie, ale reżyserka pewnie liczy na jakieś akcje na lini ążela -dejv.
Szczerze mówiąc to nie jestem fanem powrotów
@Kakarot_Z dużo w tym prawdy co piszesz, ale jeden czy dwa powroty się bronią jeśli ma wracać ktoś istotny lub dymogenny.

@Szuruburu102: nic bardziej mylnego, w produkcji Wiktoria miała swoich ludzi - bez względu na to że po programie zrobił się syf i z produkcją obrzucała się błotem to nie zmienia faktu że sezon został zniszczony m.in. przez jej kolegów.