Wpis z mikrobloga

@Kamilo67: A tam p---------e takie, zależy na kogo trafisz. To, że ciężko znaleźć dobrego terapeutę to niestety fakt, ale jeżeli już znajdziesz to można bardzo dużo ogarnąć.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: To znaczy, że trafiłeś na ludzi, którzy minęli się z powołaniem albo masz np. adhd, schizofrenię lub inne schorzenia gdzie terapia jest dodatkiem.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: Szczerze? Ciężko( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no, powinienem Ci powiedzieć, że tu i tu, ten i ten. Ale tak naprawdę to z dobrym terapeutą jest jak z najlepszym przyjacielem, ale na stopie profesjonalnej. Tak czy inaczej jak nie będzie próbował to nie trafisz na dobrego. Dodam jeszcze, że da się na NFZ ustrzelić i że cena nie ma nic współnego z jakością często w tym
  • Odpowiedz
@Kamilo67: sam terapeuta nie wyleczy Cię sam. Pomoże Ci zrozumieć i ukierunkować. Największy wysiłek musisz wykonać ty i być cały czas konsekwentny w zmianie sposobu myślenia, postrzegania czy codziennych nawyków. Jeżeli to jest bardzo ciężka leki przyjdą z pomoca się przełamywać ale też same tabletki Cię nie wyciagna
  • Odpowiedz
@Kebab_po_browarze: Tak w sumie myślałem, że skoro niby według zwolenników terapii problemem jest to, że "trafiłeś na ujowego terapeutę", to może by tak zmotywować cały wykop do zrobienia strony internetowej z czarną listą terapeutów, z imienia i na nazwiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Każdy by dawał w jakiejś postaci, że faktycznie był u kogoś takiego na terapii i nic mu to nie dało, potem by to
  • Odpowiedz
@donkichotdon: Jak i tak sam muszę sobie radzić to znaczy, że terapeuta jest bezużyteczny. Te całe "zrozumienie siebie" jest nic niewarte, bo i tak nie dostaję potem od nich żadnej rady co mam robić w życiu i w efekcie nadal w gównie siedzę, bo nie wiem co robić. Leki brałem u 4 psychiatrów, nic nie pomogły.
  • Odpowiedz
@Kamilo67:
Nie wiem jaki jest Twój problem ani nie jestem fachowcem, ale skoro już byłeś u kilku i dalej to samo to napewno jest to frustrujące i też człowiek traci wiarygodność do nich. Sa ludzie na których branie ziółek uspokojajacych daje widoczne efekty i są przypadki gdzie silne leki robią wyeceh skutku ubocznego niz pożytku.
  • Odpowiedz