Wpis z mikrobloga

Najgorszemu wrogowi nie życzę wbijania tej platyny xD
Na czym polega trudność? Robiąc grę na 100% wbijamy 10 poziom "czaderskości" mając 4150 punktów rankingowych. Do 11 trzeba wbić 6000. Jak? Dzienne wyzwania, w których wbijamy puchary. I tu się robi jazda xD Za srebrny puchar dostajemy 5 punktów, za złoty 10, a za diamentowy 50. Mamy 2 dzienne i 2 tygodniowe wyzwania, co daje nam 16 wyzwań tygodniowo, co przekłada się na maksymalnie 160 punktów tygodniowo (o diamentowych pucharach radzę zapomnieć, same czity, kombinatorzy i prosy, dostaje się go za bycie w 1% danego wyzwania, co przy 3000-6000 tysiącach grających to na prawdę niewiele. Do złota wystarczy być w top 20%). Praktycznie 3 miesiące dziennego grania xD

Inne ciężkie trofki?
Pobij wynik znajomych 30 razy - niby proste, ale najpierw trzeba mieć znajomych mających raymana xD Na szczęście wystarczy połączyć sobie 2 konto ze swoim, podłożyć się na nim na jakimś wyzwaniu zaraz na starcie i potem na spokojnie 30 razy ginąc parę metrów dalej.
Wbij milion lumów - grę kończymy mając jakieś ~500k. Na szczęście robiąc dzienne wyzwania za złote puchary dostajemy po 5000-15000 lumów, więc trofka wbije się sama w dążeniu do 11 poziomu rankingowego.

#ps4 #ps5 #rayman
Dimin - Najgorszemu wrogowi nie życzę wbijania tej platyny xD
Na czym polega trudnoś...

źródło: comment_16672046359TOnaRMHtPBUEche9qPezV.jpg

Pobierz
  • 9
@Dimin: też mam i wspominam przyjemnie ;D
Jak robiłem platynę po premierze to na forach byli chętni na znajomość, także bicie znajomych wbijało się szybko. Do tego codzienne wyzwania przez tych najlepszych były wrzucane na YT, więc można było podejrzeć jak to poprawić.
Wszystko jest fajnie dopóki wyzwanie to nie spadanie na dół w tych planszach z kolcami ;/
@Dimin: to polecam MFS na xbox. Calak zajmie przy dobrych lotach 2 lata, a w gorszych 3 lata. 1000h przelatać to łatwizna, ale dodają eventy w dużych aktualizacjach, a ich jest tylko 3-4 w ciągu roku, a potrzeba 10. I już jeden event nie doliczył progresu do osiągnięcia, bo był zbugowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dimin: A mi się podobało, wbiłem wszystkie możliwe stacki :) Wiesz że na PSV są troszkę inne trofea i jednym z nich jest wbić diament? Problem polega na tym że na PSV grało dużo mniej ludzi niż na PS4 i żeby wbić diament to trzeba było być czasem top4 na świecie bo powiedzmy grało 400 graczy, a teraz dużo mniej pewnie. Ale były czasem zbugowane challenge w jakiś dzień że np
Brozyn - @Dimin: A mi się podobało, wbiłem wszystkie możliwe stacki :) Wiesz że na PS...

źródło: comment_1667211801qwWNX3LFoSmA2p4TB0SDd7.jpg

Pobierz