Wpis z mikrobloga

Wykopki z Legionowa. Ten dżentelmen najpierw w Warszawie na Jasnej za pl Dąbrowskiego wyprzedził przed przejściem dla pieszych, zatrąbiłem na pieszego aby się zatrzymał a pan kierowca za przejściem wysiadł z tego golfa i "na #!$%@? #!$%@? trąbisz, pies jesteś #!$%@?...?" odpowiedziałem dżentelmenowi, że wyprzedził hamujący pojazd przed przejściem dla pieszych to skomentował: "#!$%@? mnie to obchodzi, #!$%@? nie trąb" nie wysiadałem ale gaz był odbezpieczony. Ruszyłem i stanąłem na pasie do skrętu w lewo a on za mną, zielone ruszyłem i następne semafory przy pl Powstańców Mazowiecka... zielone, ruszam a ten #!$%@? dzban wyprzedza po ścieżce dla rowerów! Ja #!$%@?! zwolniłem aby pojechał ... na dole z Tamki skręcił w Solec nooo ja też z ciekawości gdzie się zatrzyma (za te obelgi legionowskiego paparucha chciałem jebnąć w tube) a on wjechał na wjazd w podwórko i zawrócił. Pojechałem dalej przez Powiśle... Naprawdę zadziwiający typ, na ulicach pusto, jeździ się jak w długi weekend -lajtowo a tu taki oszołom. ! WL 6 1 7 3 T #!$%@?ć legionowskie parówy ! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#legionowo #warszawa #policja #motoryzacja
algorytm7007 - Wykopki z Legionowa. Ten dżentelmen najpierw w Warszawie na Jasnej za ...

źródło: comment_1667143971Z00IUwvxIRu51PtE2Lo8Bz.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@algorytm7007: to Polo a nie Golf

Na blachach WL jeździ sporo leasingów (pewnie nie w tym przypadku) ale dodatkowo wraz z ostatnimi zmianami przepisów przypisywanie blach do lokalizacji to słaby pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlexR: moje miasto a w nim .... typ wyglądał na wieloletni wyrok ale z przepustkami a teraz kozaczy na mieście urka i słów z grypsery mówi jak w kryminale. Tacy są wzorem waszego miasta a w nim... jest nr rejestracyjny to go sobie namierzcie tam i go upomnijcie.
  • Odpowiedz