Wpis z mikrobloga

najbardziej to lubie jak karta z wykopu mi troche powisi, i potem jak klikam plusa albo jakies "wykop to" czy cos, o od razu skacze i ilestam cyferek i plusow do gory. Zawsze sie zastanawiam kim sa ci wszyscy plusujacy, czy siedza teraz na kiblu jak ja? czy leza jeszcze w betach i oganiaja sie od kota jak ja? czy drapia sie po jajcach zastanawiajac sie w jakiż to nowy, pracowity sposob zmarnowac kolejny dzien tego wspanialego zycia? czy jestescie normalni jak Ty czy ja? czy #!$%@? jak oni...
Tyle pytan a tak malo czasu, zawsze zazdroszcze ludzion, ktorzy siedza po pol godziny na tronie -jakze blisko musza byc oni uzyskania odpowiedzi na dreczace nas od zarania dziejow pytania?!? - u mnie w polowie pierwszego zdania bylo w zasadzie po wszystkim... Wytrzec dupe i mozna jechac na groby, Wesolych Świąt, Kochani!
  • 3
@extraordinary_seaman: nie przeglądaj neta na kiblu, nie siedź tam dłużej niż powinieneś. Deska sedesowa nie jest stworzona do siedzenia i przesiadując tam tworzysz niezdrowe ciśnienie w naczyniach krwionośnych w udach. Prowadzi to w późniejszym wieku do hemoroidów. Poza tym brudzisz sobie dodatkowo telefon bakteriami kałowymi unoszącymi się w toalecie, albo bedącymi na Twoich rękach. To jedna z tych rzeczy o których większość osób dowiaduje się jak już jest za późno.
@Budo: ja juz jestem w pozniejszym wieku. Dziekuje za naswietlenie zagadnienia, ale po polrocznym epizodzie na usteckich kutrach U-128 i U-127 to raczej wszelkie bakterie tego swiata powinny unikac kontaktu ze mna. No nie przegladam wlasnie dlugo nigdy bo szybko mi sie nudzi i nie widze specjalnie sensu zeby tam przesiadywac. Konczylem kwestie juz w fotelu w saloonie. (kuwa jak to brzmi jak sie ma kawalerke^^)