Wpis z mikrobloga

@FieldsOfHope: Widzę, że Brytole byli nieźli w takich klimatach, czasem lepsi niż Niemcy. Tego nie znałem, bardzo mi się podoba, ale motyw od razu mi przypomniał "There Will Be No Armageddon" od Union Jack (choć to już zgoła odmienna energia).
@dmageddon: Co prawda, to prawda, mnóstwo genialnych nagrań z UK wyszło, samo chociażby Union Jack jest brytyjskie. Energia zupełnie inna, a Union Jack, to klasa sama w sobie i fajnie wiedzieć, że są ludzie, którym podchodzą tak surowe klimaty.
@FieldsOfHope: Ja Solar Quest poznałem z innej strony. Pamiętam że nie mogłem zasnąć pewnej nocy i słuchałem do rana nowych utworów na youtube. Po trafieniu na ten kawałek poszedłem spać :) Zdecydowanie za mało uwagi poświęciłem temu gatunkowi, ale obecnie ten utwór to #1, pewnie z sentymentu.
@paramite: Znam, utwór jest genialny i to świetnie pokazuje, że ci goście mieli wrażliwość muzyczną i wyczucie harmonii, chociaż sądzę, że niewiele ludzi by tak stwierdziło o Solar Quest po przesłuchaniu takiego Into The Machine. : )