Wpis z mikrobloga

Mirki chce kupić tv no i zastanawiałem się mocno nad Phillipsem OLED 807 '55 bo ambilight to jednak fajna opcja. No ale jak popatrzyłem na te tv '55 to uważam, że jednak większy by mi się przydał. Ten Phillips '65 to już kosztuje 10k, a nie chce wydawać tyle pieniędzy. Salonu nie mam dużego, ale będę siedział w odległości ok. 2 może 2,5 metra od tv. Sporo oglądam filmów z różową, a jak mam wolne to siedzę na #ps5 dlatego też szukam też czegoś pod konsolę. Wybrałałem się do media expert i zarezerwowałem ostatnią nową sztukę nie powystawową tego tvhttps://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-65c15la-65-oled-4k-120hz-webos-dolby-atmos-hdmi-2-1-dvb-t2-hevc-h-265 Myślicie, że to dobry wybór?

#telewizory #konsole #xbox
  • 13
@luczjanoitaliano: Wybór dobry, ale

zarezerwowałem ostatnią nową sztukę nie powystawową tego tv

( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Sprawdzaliście ze sprzedawcą menu serwisowe i widziałeś na własne oczy, że nieśmigany, czy uwierzyłeś na słowo? Nie kupuj stacjonarnie bo nawet nie będziesz mógł zwrócić jak ci kit wcisnął. Przy LEDzie można machnąć ręką czy powystawowy, czy
@luczjanoitaliano: Z LG jest ten problem, że aby się dostać do menu serwisowego, trzeba mieć pilot serwisowy (10$ na amazonie) lub zwykły, ale TV musi być podpięty do internetu. Więc w sklepie ci tego nie sprawdzą, chyba że się zaopatrzysz wcześniej sam w pilot serwisowy.
https://www.amazon.pl/VINABTY-MKJ39170828-32LB550B-ZA-32LG300C-ZA-32LX2R-ZE-ALEWLWL32LY77/dp/B08FHXRT2K/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2QE85DUVSACK6&keywords=vinabty+lg&qid=1667037093&sprefix=vinabty+lg%2Caps%2C92&sr=8-1

Jeśli się zdecydujesz, to wciśnij instart na pilocie, wpisz kod 0413 i szukaj na ekranie pozycji "UTT", to jest czas pracy w godzinach.

Alternatywnie ufasz
lepiej mieć z wystawy telewizor bo matryca szybciej padnie i jeszcze załapie się na wymiane w okresie gwarancji


@11262: czyli używasz jakieś gówno 2 lata licząc że się zepsuje i ostatecznie i tak musisz kupić nowy bo już będzie starociem ( ͡° ͜ʖ ͡°) świetny deal

Szanujmy sie
@luczjanoitaliano: pracuje w mexie, C15 zjechały do sklepów bardzo niedawno, jak skończyła się dostępność c11/12/13. Jest bardzo mała szansa ze ten telewizor stał na ekspozycji, aczkolwiek pewności nie ma nigdy.
@ostr96: Ostatecznie byłem przed 21 i kupiłem go. Widziałem karton i wyglądał na nieotwierany, bo gościu chciał go przy mnie odpalić i zrobić kalibracje. Ogólnie to mówiłem, że sam sobie to zrobię, ale powiedział, że za free. Pewnie za darmo, bo w lato ten tv kosztował 6300, no ale z cenami się nic nie da zrobić. Osobiście poczekał bym na inne ceny za ten tv, gdyby nie to, że w następnym