Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bubuch: a beton jest wilgotny? Sprawdź w ten sposób. Połóż na betonie folie 1m x1m . Dicisnij ja czymś po bokach. Np deskami. Po dobie sprawdź czy na folii wykroplila się woda. Jeżeli tak to ciągnie od dołu kapilarnie. Jeżeli natomiast kapie z dachu to podklej go cienkim filcem i zrób dobra wentylację. W garazu nie musi być ciepło. Ważne żeby było sucho
  • Odpowiedz
@kaluka106: sprawdzę ale na pierwszy rzut wydaje się sucha tylko przy drzwiach trochę weszło wilgoci. A jeśli się sprawdzi że ciągnie od dołu? Jaki na to sposób?
  • Odpowiedz
@kaluka106: masz jakieś fotki jak powinno to być zamontowane? w sensie ta rura 100 z kolanem i daszkiem wentylacyjnym. Bo na początku chciałem zamontować po 2x na stronę kratki wentylacyjne jakieś z castoramy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bubuch: kratki też są spoko. Tylko daj jedna u dołu a druga u góry. Wtedy konwekcyjne będzie przewietrzać garaż . Wyjdzie cię taniej niż ten patent z rurą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bubuch: wydaje mi się że wystarcza. Te zasysająca daj z takiej strony z której nie masz żadnych roślin i w miarę suche powietrze może zasysać. Nie musi to jakoś zajebiście dmuchać. Ważne żeby konsekwentnie ciągle wymieniało powietrze.
  • Odpowiedz