Wpis z mikrobloga

Dobra, dolaczam do teamu. #!$%@?, masakra.
Ogolnie tak:
- Musze wpierniczac Euthyrox N 75 ( na tarczyce )
- Metformine 1000mg
- Milurit - 200mg

Jestem na diecie redukcyjnej ( dietetyk ) oraz reguralnie cwicze ( trening silowy + boks ) Suplementuje sobie wszystko jak kaze deitetyk ( Magnezy, D3, Omegi itd wpierniczam tego dosc duzo)

Problem jak u was, strasznie przerzedzilo mi wlosy, wrecz masakrycznie! Rok temu mialem naprawde geste wlosy az maszynke zacinaly, teraz to moge ciac to plastikowymi nozyczkami. Trace tez tych wlosow od jasnej cholery, i przy takim stanie za pol roku bede lysy jak kolano :/

Pytania:
- Polecacie jakies odzywki lub kuracje ktore wzmocnia mi te wlosy?
- Dermatolog nie da mi sterydu z racji na walke o testosteron
- Czy ten derma roler cos daje?
- Mam tez ten Anopexyl? Czy jak to sie zwie ten 5%, warto to stosowac i jak dlugo aby zaczelo dzialac?
- W sumie troche dziwna akcja ze w rok z #!$%@? ultra gestych na takie ultra cienkie ale pewnie leczenie innymi gownami nie pomaga w zachowaniu wlosow.

Dzieki za rady

#lysienie #minoxidil #wlosy #finasteryd
  • 2
@cyb3rm4n: ogolnie to bez finasterydu nawet nie ma co zaczynac zabawy. Minox sam zdziala tyle ze wlosy beda gestsze ale nie utrzymasz ich dlugo na samym minoxie, wiec przesuwasz jedynie bycie lysym jak to kolano o moze rok-dwa. Odzywki, wcierki i inne szampony to scam i nie warto. Derma roler troche pomaga ale again bez fina nawet nie ma co zaczynac.