Wpis z mikrobloga

Ktoś jeszcze się zgadza, że na portalach z ogłoszeniami samochodowymi powinna byś osobna rubryka ANGLIKI?
Chcesz kupić anglika to wchodzisz tam i tyle.

Przeglądasz normalne auta, patrzysz no spoko nawet cena, wchodzisz a tu ten angielski szit. Auta z kierownicą po prawej stronie powinny być w całkiem osobnej kategorii, niby można to filtrować ale 90% wystawiaczy ogłoszeń nie zaznacza, że samochód ma kiero z prawej i nic ten filtr nie daje.

#olx #otomoto #motoryzacja #samochody #zalesie
Pobierz Beszczebelny - Ktoś jeszcze się zgadza, że na portalach z ogłoszeniami samochodowymi ...
źródło: comment_1666958626cV9TAinWmnSfJIrPHkZnAr.jpg
  • 23
@Philosohero: to prawda, ale ja np szukam ustawiając widełki ceny. np 40-60 tys. i tak przeglądam sobie ogloszenie za ogłoszeniem i te angliki też sie tam łapią, po prostu z wyższych roczników niż normalne auta ale na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo. Strasznie to wkurza :)
@Beszczebelny: Możesz też mieć anglika po przekładce, wystawiasz i sprzedajesz nieświadomym ludziom. Ostatnio znalazłem takie ogłoszenie, napisałem do typa to oczywiście niby nic nie wiedział o tym...
Patrzę teraz, to ogłoszenie już nieaktualne... Ciekawe czy ktoś się naciął.
niby można to filtrować ale 90% wystawiaczy ogłoszeń nie zaznacza, że samochód ma kiero z prawej i nic ten filtr nie daje.


@Beszczebelny: i tu jest problem, że olx czy inne otomoto mają to gdzieś. Jakbyś zrobił osobną kategorię, to i tak by wrzucali do normalnych, a portale które teraz mają to w dupie miałyby dalej.
Tak samo jak masz obowiązkowy VIN, sprzedawcy wpisują same zera i możesz sobie to zgłaszać
@darvd29: przepisy pozwalajace to jakis tam dekret UE by nie dyskryminowac UK byl co nie? UK wypielo dupe na EU to te przepisy trzeba przywrocic, ZAKAZ. Te co juz sa wiadomo, zostaja ale nic nowego. Nie wiem czy nadal tolerujemy rejestracje tych po prawej?
@maikeleleq: fajne wozidla ale zobaczylem GARAGE POLAND na tubie i przeszlo mi, te V8 TDI cos tam - naprawa 30k na oryginalnych czesciach. Cieklo z kazdej uszczelki. Niemiecka jakosc. Moze zajechane nie wiem ale na bank koszty zaraz leca w kosmos.