Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedna skrzynka z nieco obrobioną ilustracją Arthura Rackhama - tym razem z Wodanem / Odynem. Kolorystyka wyszła trochę mglista, akurat na jesień ;) To druga skrzynka-książka tego typu, minimalnie mniejsza od tych, które zwykle ozdabiam, o wymiarach 21 x 17 x 4,8 cm. Tradycyjnie decoupage, detale ręcznie rzeźbione lub odciskane, malowane i lakierowane, wzór z pasty szklistej na wieczku imitujący gałęzie drzew i zdobienie wieczka od wewnątrz. W środku podłużna przegródka.

Grafikę obrobiłam, żeby dopasować ją do pudełka i dodałam wzór runiczny, najbardziej wyraźny na "grzbiecie" i na ilustracji z krukami na wewnętrznej stronie wieczka (wzór zaczerpnięty z historycznego kalendarza runicznego z estońskiej wyspy Saaremaa).

Ostatecznie z obu skrzynek wymontowałam poprzeczne wstawki-zamknięcia i teraz obydwa pudełka zamykają się lekko, tak jak trzeba. Czekają na właścicieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej zdjęć w komentarzach, a więcej moich szpargałów twórczych jak zwykle na #apaturiart .

#handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby #tworczoscwlasna i ze względu na Rackhama trochę #sztuka
Pobierz Apaturia - Jeszcze jedna skrzynka z nieco obrobioną ilustracją Arthura Rackhama - tym...
źródło: comment_1666936587MFf8x8JEfBLiJZaoTTbHYj.jpg
  • 21