Wpis z mikrobloga

Uszanowanko @moll

Podobno pracowita mróweczka jest lepsza, niż spazmatyczny Herkules pod kątem systematyczności, a ja chyba jestem tym upośledzonym herosem. Wzięłam sobie na głowę masę rzeczy, a doba nie jest z gumy, sorka więc za takie lagi ( ʖ̯)

Pierwszy raz w tagu i nie kumasz o co chodzi? Luknij tu -> >>KLIK!<<

1. przyszłe #wydarzenia
Karty mówią o zwątpieniu w siebie, uleganiu pokusom i utracie jakiejś okazji. Możliwe jest także zdarzenie losowe w życiu codziennym (wypadek, włamanie). Wspomniane zwątpienie może być wynikiem wyolbrzymiania niektórych sytuacji, ale po pozbyciu się niepotrzebnych zalegaczy z szafek czy półek może przynieść mentalne wyzwolenie.

Czysto prywatnie bardzo polecam eksperyment, aby raz w roku udawać, że się przeprowadzamy. Pozwala to spojrzeć z dystansu na rzeczy wokół nas i pozbycie się tych niepotrzebnych. Jeś to będzie za trudne, to wystarczy jedno pytanie - czy korzystałem z tego w ciągu ostatniego roku/półtorej? Jeśli nie, to z dużym prawdopodobieństwem już tego nie zrobisz, więc śmiało możesz to oddać, wyrzucić bądź sprzedać.

Lista oczekujących i wywróżonych mirków:


Karta dnia na zdjęciu do własnej interpretacji: Piątka mieczy

#prorokujzwykopem <- obserwuj lub czarnolistuj
#takaprawda #niebieskiepaski #rozowepaski #ciekawostki #pytanie #tarot #koty #dziendobry
Putrid - Uszanowanko @moll

Podobno pracowita mróweczka jest lepsza, niż spazmatycz...

źródło: comment_1666933132XLozuNgwCLb1gjFbrNEKRj.jpg

Pobierz
  • 2