Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, sprawa jest, bo dawno w PCtach nie siedziałem i człowiek jakby stał nad przepaścią. Dostałem za darmo jednostkę stacjonarną z okolic 2007 roku, Intel Core 2 Duo, płyta główna Asus P5GC-MX/1333, RAM już dokupiłem, dysk, system ładnie postawiony, wszystko gra i buczy ale szukam jakiejś karty graficznej co by młody mógł bezproblemowo pograć w sztandarową pozycję GTA Vice City. Na tej zintegrowanej GTA 3 na średnich czasami ma ścinki delikatne. Wiem że OLX jest tym załadowany po same kullen i to za śmieszne pieniądze, ale jaka tam dobra grafika podejdzie. Kiedyś moim marzeniem był GeForce 9800GTX ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #kartagraficzna #pc #informatyka
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukdjy: to dawaj znać, chętnie wezmę. Nostalgłem teraz motzno, bo za młodu miałem Zotac 9500

@razzor91: GTX 970 do takiego dziadka to mam wrażenie jakbym strzelał z armaty do mrówki, nawet nie wiem czy od wentylatora będzie jakieś zasilanie dodatkowe. Włożę uruchomię i jak się rozpędzi to odleci na Marsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakubek5494: dla Twojej konfiguracji polecam 1050/1050ti, bo mniej prądożerne są

a w śmiesznych pieniądzach możesz też zrobić upgrade proca do któregoś core2quada - dwa dodatkowe jajca piechotą nie chodzą