Wpis z mikrobloga

Czasami się zastanawiam czy nie dać na #czarnolisto tagi #blackpill i #przegryw, bo jak wchodzę to nawet mając w miarę poukładane życie, po swojemu, coś trzeba dociągnąć, ale tutaj wystarczy wejść, że jak nie jesteś bogaczem chadem, a to promil to już koniec. Kiedyś był artykuł, że nastolatki patrzą na celebrytki i dostają depresji, że nie żyją jak np walę z pamięciowy, arianna grande czy young leosia. Gdyby te tagi jeszcze były jakimiś tagami wzajemnego wsparcia to rozumiem, ktoś wymienia problem, inni zapodają rozwiązania, lub dają wsparcie mentalne, nic z tych rzeczy, tylko grobowa atmosfera. Mam jednego ziomka przegrywa, ja mam 182 cm, on 166, ja mam włosy, on nordoowda w skali 2. Ja mam okazję raz na ruski rok ruszyć się gdzieś w nocy z jedynym, dynamicznym kolegą, on nie. Żyje w piwnicy, gra i na pół etatu cos klepie online. Miałem mu pokazać wykop, ale widzę, ze byłbym dla gościa tylko egzekutorem jakbym to zrobił. Jak mam doła to się wstrzymuję by tu zajrzeć.
  • 3
Gdyby te tagi jeszcze były jakimiś tagami wzajemnego wsparcia to rozumiem, ktoś wymienia problem, inni zapodają rozwiązania, lub dają wsparcie mentalne, nic z tych rzeczy, tylko grobowa atmosfera.


@dondonu: otóż to na blackpillu sie nie znam ale na przegryw zawsze mozesz wpaść z dobrą radą
jesteś bogaczem chadem, a to promil to już koniec


@dondonu: no mniej więcej koniec a to dlatego że przeciwna płeć ma na pstrykniecie palcami sex, związki, atencje. Nie jesteś czadem z ~4 topu = nie masz atencji/zapewnionych podstawowych ludzkich potrzeb tak jak połowa społeczeństwa w postaci kobiet. Więc nie wyjeżdżaj z nastolatkami które marzą o życiu jakie ma ułamek procenta ludzi, mając jednocześnie od dziecka zaspokojone wszystkie instynkty za sam fakt