Wpis z mikrobloga

@asjsoevhosrhfsndcnxkdjhwhofshr

Co dla mnie jest najważniejsze:

1. Proste dane nt. streama (rozdziałka, klatkaż)
2. Oddzielna kategoria ulubione dla wybranych kanałów.
3. Upierdliwe jest wpisywanie danych przy pomocy pilota - także obsługa zdalnego wklejania linków/remote keyboard z telefonu to świetna rzecz.
4. Obsługa szybkiego przełączania kanałów pilotem "prawo-lewo"
@asjsoevhosrhfsndcnxkdjhwhofshr W sensie sama obsługa szybkiego przełączania to już dla mnie świetna opcja, bo niektóre wytwory playero-podobne wymagają wyjścia do streama, wybrania kolejnego kanału na liście i dopiero wtedy kolejny stream się odpala, a nie szybkie, komfottowe kliknięcie pilotem i się przerzuca kanał. To bardziej miałem na myśli. :P
@asjsoevhosrhfsndcnxkdjhwhofshr: zajebiście. nareszcie jakiś fajny wpis na tagu. też mam jedną apkę za sobą ale już dawno. Proponuję jako źródło epg oraz logów kanałów używać własnego hostingu ftp. Tam w dedykowanych folderach umieścić loga kanałów oraz plik xml z epg. Wtedy z poziomu apk te sprawy są zaniedbywalne z poziomu usera a jedynych zmian dokonujesz na hostingu. Osobiście uważam, że @kodiwpigulce_pl: dobrze proponuje. Łączenie z dekoderami z Enigma2 to były
@asjsoevhosrhfsndcnxkdjhwhofshr: wyrazne menu, czcionki epg oraz dosyc szybki reconnect jak sie bufor skonczy. Najlepiej tez proste sterowanie strzalka w lewo lista kanalow, w prawo epg, gora dol latanie po kanalach itp. Fajnie jakby sie pojawilo cos na Windowsa :)

Możliwość połączenia z Enigma2 (tym samym streaming)z niego to byłoby coś zajebistego.


@wojciet: ale przeciez juz dawno mozna streamowac z enigmy2. Czy tu o cos innego chodzi?
@asjsoevhosrhfsndcnxkdjhwhofshr: Fajnie że planujesz zrobić taką aplikacje, jestem za ale mam wrażenie, że wszystkie oczekiwania ludzi do Twojej apki są w SIPTV.
1. Automatyczne przełączenie na kanał gdy zacznie się dany program - jest.
2. Może trochę inaczej to działa ale domyślny program który włącza się na start po uruchomieniu TV jest - wystarczy wyłączyć TV na danym kanale.
3. Aby były programy na początku listy wystarczy dodać je do ulubionych