Wpis z mikrobloga

widocznie nie przyciagasz wartosciowych osob do siebie


@tomciopaluh: Czyli mam jakąś złą energię, która sprawia że przyciągam tylko takie osoby? ( ͡º ͜ʖ͡º)

ale po twojej aktywnosci widze ze jestes jakims ultra incelem XD


@tomciopaluh: no, ale jestem nim ponieważ nikt mnie nie chce. To chyba logiczna konsekwencja tego
  • Odpowiedz
nie no pewnie, a te wpisy o ulanych świniach, że kobieta się kończy na 50kg to się same w internetach piszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zdjeciegipsu: I czy to coś zmienia w kwestii tego, że ulana świnia może sobie w jeden dzień znaleźć faceta do segzów? Nie. Ulana czy nie ulana, wciąż ma większe możliwości niż przeciętny facet.
  • Odpowiedz
a laski w necie nie szukaj sama się znajdzie uwierz


@Dejw983: Jak nie będę szukał to się zmaterializują same z siebie? Dobra, przekonałeś mnie że ćpanie jest złe, tobie też polecam to gówno rzucić jak masz pisać takie rzeczy XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: ja mordo okazjonalnie sobie przypudruje noska a co do lasek to piszą nawet pierwsze na Tinderze,ale jakoś niemam weny żeby z nimi gadać wolę iść się #!$%@?ć z ziomkiem a sexu też mi nie brakuje co do dłuższego związku to nie nadaje się na to
  • Odpowiedz
ja mordo okazjonalnie sobie przypudruje noska a co do lasek to piszą nawet pierwsze na Tinderze


@Dejw983: tak, tak cały czas to słyszę. Nawet teraz mając rozmowy z paroma osobami na PW. Wszyscy są chadami dookoła mnie, laski do was same wypisuje, niesamowite ¯\_(ツ)_/¯ Medżik. Albo medżikiem jest to, że ciąży na mnie klątwa która każe mi się trzymać od lasek z daleka. Lata lecą a zainteresowania wcale niebrzybywa, nieważne czego
  • Odpowiedz