Wpis z mikrobloga

@zielona_pomarancza: Multi którzy mają z nimi umowę znajdziesz, ale w przypadku tej firmy agent ma dosłownie ze wszystkim identyczną drogę działania jak klient (wszystko przez stronę eins.pl przez formularze, więc jeśli samemu nie dałeś rady czegoś ogarnąć, mała szansa że agent da radę :D No ale napisz co potrzebujesz :)
  • Odpowiedz
@sayanek: przysłali mi spoko opcję cenową przedłużenia OC, lecz z błędnym modelem samochodu. Napisalem do nich przez stronę czy mogą wysłać mi z modelem którym posiadam i cisza od kilku dni- stąd szukam czy ktoś pomógłby mi to ogarnąć
  • Odpowiedz
@zielona_pomarancza: To jest firma która działa w Polsce na zasadzie wolności handlu w UE, sprzedają tylko ubezpieczenia komunikacyjne na których cały rynek jest w plecy a robią to taniej niż reszta, więc dla mnie osobiście kwestia czasu aż się zawiną z PL, ogłoszą upadłość i zostaniesz z OC ważnym na 3 miesiące bez możliwości odzyskania pieniędzy.
(2-3 lata temu była podobna firma ,,Gefion" tak samo robili, tylko komunikacja, poniżej rynku,
  • Odpowiedz
@sayanek no po to jest wykop,aby wykopać :) wole się upewnić :) zebym poźniej nie miał problemów, że kupie np w PZU a dostane od nich polise do opłaty mimo że wypowiedziałem on line :)
  • Odpowiedz