Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korpoRator: jestem w stanie Ciebie zrozumieć, w rodzinie też miałem różne dzieci. Ale co innego jest jak zapytam jak tam Twoje dziecko i jak znosisz opiekę nad dzieckiem, a co innego jakbyś mnie tylko poznał i od razu wciskał, że kurde wysypisk się na zapas, a najlepiej to teraz wyrusz w podróż dookoła świata bo po narodzinach dziecka twoje życie się skończy XD. Wiesz chodzi mi o skrajności. Bo mam też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oj urodzi się to nie pośpicie, cieszcie się sobą bo potem to rok wyjęty z życia, a nasz to tak płacze że nie można do sklepu pójść i go z tatą zostawić. Kura jak to słyszałem to nóż w kieszeni się otwierał i od razu na usta się cisnęło " to po ch robiliście tego kaszojada jak wam tak źle". Teraz jak mam swoje dziecko to wiadomo płacze, sra, je, śpi i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korpoRator: jestem w stanie Ciebie zrozumieć, w rodzinie też miałem różne dzieci. Ale co innego jest jak zapytam jak tam Twoje dziecko i jak znosisz opiekę nad dzieckiem, a co innego jakbyś mnie tylko poznał i od razu wciskał, że kurde wysypisk się na zapas, a najlepiej to teraz wyrusz w podróż dookoła świata bo po narodzinach dziecka twoje życie się skończy XD. Wiesz chodzi mi o skrajności. Bo mam też
@L3gion a mnie najbardziej #!$%@? w tych co ich zdjecia dzieci #!$%@?ą, ze siedzisz sobie na stronie, ze śmiesznymi obrazkami ale @L3gion pękłoby dupsko gdyby nie wrzucił foty dzieciaka, które go #!$%@?ło.
@L3gion: Mam pewną teorię na ten temat.

W skrócie - osoby, którym dziecko/ślub przysłoniło całą swoją tożsamość nie miały nic ciekawego do powiedzenia również przed narodzinami dziecka lub ślubem. Ci wszyscy ludzie co żyją tylko swoim dzieckiem wcześniej zyli jakimiś totalnie niskimi, łatwymi w przyswajaniu przyziemnościami jak seriale, marvele, rolnik szuka żony etc. Z ciekawymi ludźmi porozmawiasz przed i po tym jak pojawi się dziecko, z nieciekawymi tumanami nie porozmawiasz sensowienie