Wpis z mikrobloga

@Bit__: Flash flashem, ale Parting partingiem

A co do SoSa, to jego wtopy to żaden cud, gość to jest ta lemowska alegoria a propos posadzenia nieskończonej ilości małp przed nieskończoną ilością starcraftów na nieskończoną ilość czasu -> prędzej czy później któryś wygra WCSa
  • Odpowiedz
@Elethynh: (#) s0s to tylko przykład. Ostatnio Rain dostał w dupę, Soulkey dostał w dupę, herO dostał w dupę.

Tylko Maru i Byul są chyba niepokonani (mogę się mylić, ale chodzi mi o ludzi których znam) i oni ratują swoje zespoły (wygrane ACE matche).
  • Odpowiedz
@tockar: No właśnie Hydra to taki koreański Tefel, sęk w tym że ten 3bazowy all in jest cholernie mocny, i właśnie dlatego myślę że Hero może mieć problem, zwłaszcza że moim zdaniem nie słynie on z jakichś przekozackich robo based BO
  • Odpowiedz
@Elethynh: miej ty jakiś szacun do Hydra ;_; Prawdą jest natomiast, że w jutrzejszym pojedynku im dłużej będzie się grało, tym gorzej dla Hydra, ale to chyba obecna specyfika czegokolwiek vs Protoss. Nie spodziewałbym się jakiś wczesnym all inów ze strony HerO, chociaż kto ich tam wie. Grają na Frost, wszystko jest możliwe.
  • Odpowiedz
@Bit__: @Elethynh: będę obstawiał ale muszę dopiero przysiąść i się zastanowić & postawię max 100zł w formie jakichś kombinacji bo choć ogólnie z tego proleague jestem jakoś 2 stówki na + to już bym dwa razy się przejechał prawie mocno. Korea cannot into solid predictions.

Tak z głowy to Parting, Rain, a reszta niepewna
  • Odpowiedz