Wpis z mikrobloga

Jadę do USA i jestem trochę osrany. Pomóżcie trochę. Co zabrać? Inne kontakty i dolary już mam. Nie robcie jajec i pomóżcie Mirkowi. Help! #podroze
  • 53
  • Odpowiedz
@bronxxx: moja rada na początek. Wszystkie rady od innych mirków spisz sobie do notatnika po rosyjsku cyrylicą (tłumacząc więcej zapamiętasz) i zabierz notatnik na pokład samolotu.
  • Odpowiedz
@bronxxx: jak policja cię zatrzyma to od razu wysiądź z samochodu i podaj rękę policjantowi. Tam jest inna kultura i jak nie wysiądziesz to myślą, że chcesz uciec
  • Odpowiedz
@bronxxx: Nie bój ryby, zainstaluj (jak nie masz Google translate) chyba że englisz perfekt. Uśmiechaj się do ludzi, odpowiadaj jak zagadują, nie wstydź się skąd przyjechałeś. Jak czegoś nie wiesz pytaj lokalsi pomogą.
Jak masz telefon z esim to kup sobie online internety do komórki jak nie masz esim to kup coś w Walmart.

Jak coś Pw
  • Odpowiedz
@bronxxx: no to trump wydaje się być spoko ale Ty to tam nie wiesz jak to z ta polityką, lgbt to zło. Bóg jest super i nie właz na żadne pola nawet wyglądające na dzikie i będziesz bezpieczny xD
  • Odpowiedz