Wpis z mikrobloga

@Barbarellaa: mnie najbardziej śmieszą ludzie robiący aferę z braku majtek na randce - jakby się zastanowić to wiele mówi o tych osobach. Np. życiowy brak polotu, fantazji i samotność tych nieszczęśliwych ludzi aż kłuje po oczach.
  • Odpowiedz
@kipman1: myśle, ze nie chodzi o brak majtek jako taki, a brak majtek w sytuacji, kiedy druga osoba podkreśla, ze jesteście przyjaciółmi i widać, że nie jest zainteresowana
to jest trochę creepy wtedy
  • Odpowiedz
@gowno1: @kipman1 ale myślicie, że naprawde nie miała? Jak dla mnie, to powiedziała to dla beki i podkręcenia tematu, kumata laska ogarnia, ze to masa ludzi ogląda wiec dla mnie to raczej żart, ona i Prezydent maja podobne poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gowno1: @Szuruburu102: też mi się tak wydaje że majtki były dla podkrętki.
Co godne zauważenia - Miki mówił Monice że to relacja przyjacielska, ale w rozmowach w 4 oczy mówił również że nie wyklucza rozwoju relacji w kierunku romantycznej.
Miki wysyła Monice sygnały że może być coś więcej np poranne buziaki w usta, czy przy el Presidente zaznacza teren, a w oststnim odcinku nawet podkreśla "moja Monika" -
  • Odpowiedz
@kipman1: taaak, Moni jest mi szkoda strasznie .... nie mam pojecia o co temu dzieciakowi chodzi, czy te znaki dla niej to toche tez pod gre, zeby inni widzieli w nich silna relacje .... nie ogarniam tego dzieciaka, a El Presydente tak by do niej pasowal
  • Odpowiedz