Wpis z mikrobloga

Jeśli zastanawiacie się dlaczego po kilku dniach nie macie laików to znaczy ze wasze konto spadło na dół i nie jest wyświetlane. Wstawiłem zdjęcie po kilku tygodniach gigachada i w pare dni przybyło z 5-10 laików tylko xd także pozdro #tinder
  • 6
@CloudSpanner: No raczej tak to wyglada wiec jak nie masz mordy 10/10 to bez boostow nie ma co się pokazywać na tej apce. Z moja morda 3/4 lata temu miałem mega dużo fajnych dziewczyn a teraz to iksde. Muszę więcej na żywo działać (ʘʘ)
@Regaziatko: Ja u siebie zauważyłem totalnie coś dziwnego (mam tinder plusa z promki huaweia), a mianowicie - raz może dwa razy na tydzień mój profil wyświetla się chyba bardzo często, bo wtedy wpada mi po 60+ par podczas dnia.

W inne dni średnio wpada 10-15, ale podczas swipowania profili odnotowałem, że początkowo nie wpadają pary, a po powiedzmy 30-40 profilach nagle właśnie wskakuje co chwilę jakiś match.

Od mniej więcej dwóch
@ganymedziarz_ciemiezca: Algorytm jest dziwny ja kiedyś zauważyłem ze jak wpadną mi nowe lajki to wyłączenie i włączenie apki powoduje ze kilka pierwszych przesunięć to pary z automatu. Ale ciężko to rozgryźć niestety.
Jeszcze zastanawiam się bo ja tinder zakładałem wiele razy na ten sam numer. Gdzieś kiedyś wyczytałem ze może mieć znaczenie częste używanie/zakładanie konta.
@Regaziatko: U mnie to wyłączanie/włączanie apki i odpowiednie swipowanie na początku totalnie się nie sprawdza, na początku nigdy nie mam żadnych matchy.

Konto założyłem po raz drugi mniej więcej pół roku temu i w ciągu tego czasu nie dezaktywowałem ani nie usuwałem, wcześniej miałem z 6 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedynie mogę potwierdzić, że po założeniu konta na 100% ma się boosta.