Wpis z mikrobloga

#gry #ps4 #daysgone Da się przejść tylko główny wątek + robić poboczne w momencie, kiedy nie pojawia się misja z głównego wątku? Mam chyba 10h rozegrane, jak już zacząłem, to chcę skończyć. Gra jest koszmarnie nudna i absurdalna. Nie jest to zły tytuł, ale chyba się nie dogadujemy.
  • 12
  • Odpowiedz
Da się przejść tylko główny wątek + robić poboczne w momencie, kiedy nie pojawia się misja z głównego wątku?

@Zielony34: a w której grze się tak nie da? Myślałem ze to taki standard. W DG. W ogóle nie musisz robić pobocznych misji swoją drogą.
  • Odpowiedz
  • 0
@advert no tak właśnie zauważyłem wczoraj wieczorem i #!$%@? to napisałem, mój błąd. Nawet nie chce mi się gniazd palić, ale będę to musiał zrobić tylko po odblokowanie szybkiej podróży.

Bez ulepszeń zdrowia itp ze stacji Nero na najniższym poziomie trudności idzie ogarnąć główny wątek?
  • Odpowiedz
  • 0
@MACINTOSH_PLUS_420 jestem przy elektrowni wodnej i jak patrzyłem teraz na solucje, to mam jakieś 8 misji głównego wątku przed sobą do końca. Pobocznych nawet nie tykam, oprócz tego, co muszę. Ta gra jest tak nudna z tak #!$%@?ą fabułą, że nie czuje żadnego przywiązania ani do postaci, ani do świata. Srogie rozczarowanie.
  • Odpowiedz
Bez ulepszeń zdrowia itp ze stacji Nero na najniższym poziomie trudności idzie ogarnąć główny wątek?


@Zielony34: na najniższym pewnie tak, jak nie planujesz się mierzyć z hordami oprócz tych obowiązkowych fabularnych to pewnie się uda.

Nigdy nie zrozumiem po co czas marnować na gry które się nie podobają xd
  • Odpowiedz
To pochwal się potem ile zajęło ukończenie gry w wariancie "minimalistycznym". Gra ma też sekretne zakończenie, które wymaga zrobienia prawie wszystkiego na 100%.
  • Odpowiedz