Wpis z mikrobloga

świetny to był zakup. nawet RDR2 mi się udało odpalić z poziomu launchera R*. Częściej gram bo łatwiej sięgnąć po steamdecka którego mogę uśpić i włączyć potem by kontynuować. Przeszedłem już Little Nightmares 2 które mi od dawna zalegało. Polecam każdemu kto się waha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#steamdeck
mapache - świetny to był zakup. nawet RDR2 mi się udało odpalić z poziomu launchera R...

źródło: comment_1666719439PURSS07lJYjDW7hlfGptsr.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReceNaGloweKasztanie: rodzielczość natywna, tak 40/50FPS zależnie od lokacji. detale wszystko na najniższe, szczerze powiedziawszy na małym ekranie i tak nie widać tych detali, jak chcę podziwiać grafikę to włączam PC
  • Odpowiedz
@Plp_: też nie potrafie grać w FPS na padzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) kupiłem Deathloopa i go zwróciłem bo padaka grać na gałkach w strzelanki
  • Odpowiedz
padaka grać na gałkach w strzelanki


@mapache:

HINT -> gyroaiming - czyli pod lewy spust którego sie używa do celowania podpinasz zyroskop jako joystick (drązek) i wówczas celujesz ruszając urządzeniem.

w decku gyroaiming doskonale konfigurowalny - naprawdę to rozwiązuje IMHO cały problem z celowaniem na gałkach. Jest fantastyczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@mapache k---a ale kusi żeby zaspojlerowac to wolne g---o. No może nie g---o, ale to nie żaden majstersztyk jak go tu opisują. Wiedźmin 3 > rdr2
  • Odpowiedz
otwarte swiaty a potem wklada tam n


@ReceNaGloweKasztanie: mnie troche bawi, jak wykopki cisna ze w rdr2 kazdy npc ma swoj tracking, robia okreslone czynnosci a w takim cyperpunku jak cos stoi na przeszkodzie to npc stoi, ale pomijaja fakt ze w pierwsze 30 min cyberpunka widzisz wiecej npc niz przez cale rdr2
  • Odpowiedz