Wpis z mikrobloga

Ktoś wie może jak ominąć hinduskie call center podczas dzwonienia do virgin media? Problemy techniczne z netem co chwile, a ze skryptojadami nie idzie sie dogadac.
#uk
  • 20
@Sztachuk: ping do routera po kablu skacze jak #!$%@? (testowane z roznymi kablami), wifi nie dociera do pokoju obok (XD). Technik stwierdzil ze wszystko git, dadzą nam hub 4.0 (nie dadzą), i ogarną nam kiedys kable żeby router był w innym miejscu.

Nic z tychże obietnic sie nie spełniło xD
@rvnow: no to musisz ich cisnąć o nowy router. Skoro I kabel I wifi są problematyczne to ewidentnie tam leży pies. Opisz im sprawę na virgin Media community. Tam, nawet jeśli odpisze ciapek to zrobi to bez akcentu. Też miałem z nimi kilka batalii. Niestety mój wybór to albo 1gbps od virgin, albo 30mbps od bt :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rvnow: O chłopie, ja 3 razy prosiłem żeby technika przysłali, dwa razy powiedzieli, że jest zamówione i nic, za trzecim razem przyszedł gość i zmienił router na nowy. Dalej lipa to znów przyszedł i dalej lipa aż naprawili problem w moim regionie. Router nie był niczego winny.

Useless bastards ()
Dalej lipa to znów przyszedł i dalej lipa aż naprawili problem w moim regionie


@dnasstorm: jeżeli dalej problem istnieje to oni z tymi problemami wala w #!$%@? żeby cie spławic xD
jak ominąć hinduskie call center


@rvnow: Klikasz 0 7 0 0 i podajesz, że jesteś z Pakistanu. Przełącza na pakistańskie call center. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)