Wpis z mikrobloga

To są jakieś cuda!!! (°°
#windows dzieśiątka! Intel i7 2.93 16GB ram
nvidia GeForce GTX 780.
Po ok. 10 min. Pracy wyłączają się monitory i nie reagują na nic. Klawiatura się poprzestawiała i na wsad są kursory a na kursorach literaki wsad. Co tu się #!$%@?? Generalnie znam się na kompach w stopniu domowym ale to mnie pokonuje! Help!!! #pcmasterrace #komputery #windows10 #informatyka
  • 8
@revoolution: Nope! Zasilacz działa w tym kompie od 5 lat. Zresztą co ma zasilanie do działania klawiatury? Zacząłem Ci odpisywać na kompie ale się nie da. Wszystko #!$%@?. Odpisuje na telu, bo klawa na pc nie wspólpracuje w ogóle
@KLM13: @revoolution: aktualizacja: jak przeglądam neta, pliki czy jakieś mało wymagające zadania to wszystko jest ok. Jak odpale gre albo adobe premiere np, monitory się wysypują chociaż komp chodzi bo słysze. Ale #!$%@? klawa nadal rozwala wszystko. Wtf?
@KLM13: update: klawa została opanowana, przez reset kompa i odłączenie usb i podłączenie ponownie. ale #!$%@?!! WTF! co tu się #!$%@?? Co to ma być? to ma działać? czy mam wcisnąc przycisk "turbo" jak w 1998r.?
@KLM13: Stare pececisko, #!$%@? i kup se laptopa( ͡° ͜ʖ ͡°) i7 1st gen, stara płyta, stare ramy, stara grafa, która się zaczyna #!$%@?ć.

Posprawdzaj ramy najpierw fizycznie, a później memtestem albo AIDA64 ma możliwość odpalenia test ramu z Windowsa. Ściągnij unigine haeven albo valley i przetestuj grace. Ramy po prostu powyciągane pojedynczo i sprawdzaj czy coś działa lepiej czy nie.