Wpis z mikrobloga

@Al-3_x:
Jakich idei? To jest bełkot. Bułka przez bibułkę. Postmodernizm, materializm dialektyczny, gender-studies - bełkot.
Nie ma to żadnej podstawy naukowej, to po prostu subiektywne preferencje etyczne, przedstawione w zaowalowany sposób. Akurat dla midwita 100-120 IQ, który nie potrafi przejrzeć werbalizmu. To nie jest żadna wartość intelektualna, to pustosłowie.
Zresztą zastanów się, dlaczego masz tylko 2 plusy w tym wpisie. Ktoś tu chyba nie ma dystansu wobec siebie i tolerancji wobec
@Al-3_x:
Nie, po prostu wrzucą Cię na czarną. Cenzura i zakaz swobodnej wymiany informacji, to fundament utrzymania ich przekonań i pozycji politycznej. A jeżeli się nie uda, to zostanie podjęta próba zrujnowania twojego życia prywatnego.
@Al-3_x:
Przesadzam o tyle, że zastosowałem standardy z portali, gdzie ludzie nie są anonimowi. Ale gdyby nie byli anonimowi na wypoku, to tak by się skończyło. Na zachodzie to już standard, u nas dopiero wkracza. Także możesz się spodziewać standardów chińskich w najbliższej przyszłości. Trollowanie też się skończy.
@Al-3_x:
A tak przy okazji, to ty jesteś konserwą. W tym momencie najnowsza aktualizacja poprawności politycznej wymaga, aby pedofilów nie nazywać pedofilami, tylko "minor attracted person". Jeżeli złamiesz tę zasadę i ich obrazisz, to koniec. Jesteś wykluczony a na odkupienie szans nie ma. Miałem gdzieś filmik, jak ostatnio lewaczka z UK strofuje kogoś za użycie niepoprawnego politycznie słowa (pedofil).
@Al-3_x:

Nie no ja się akurat konserwą nie określam.


W tym rzecz, to nie ma znaczenia jak ty siebie określasz. Tylko jak inni ciebie określą. Jedno potknięcie i jesteś skrajna prawica. Wypadasz z obiegu. W zasadzie to już wypadłeś, z tymi dwoma plusami.
@Al-3_x:
Jak sam widzisz, już niczego nie wskórasz, nigdy już u swoich byłych "kolegów" nie odzyskasz pierwotnego zaufania.
Ale są inni koledzy. A mi jeszcze dalej do konserwy niż Tobie.