Wpis z mikrobloga

@Nostrian: Powodzenia! Używam trzech systemów (ostatnio najczęściej macOS, bo praca) i powiedziałbym, że wszystkie są już bardzo dojrzałe i w swoich zastosowaniach dobrze się sprawdzają. O Windowsie byłem bardzo długo złego zdania, po dość udanych na swój czas xp/2000 dopiero 7 zaczęło mieć ręce i nogi. Ostatnio jestem na 11 i sam jestem pod wrażeniem jakie to fajne się zrobiło. Jedynie sklep z aplikacjami nadal kiepski, ale to nie wina ms
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysiekryszard: windowsa instalujesz i korzystasz. Pokaz mi Linuxa gdzie po instalacji nie będziesz musiał ani razu odpalic terminalu żeby coś zainstalować/skonfigurować. Jeżeli takiego nie ma, to nie nadaje się on dla nietechnicznych użytkowników
Pokaz mi Linuxa gdzie po instalacji nie będziesz musiał ani razu odpalic terminalu żeby coś zainstalować/skonfigurować.


@Cykuzio: Mint, Zorin i pewnie 90% innych opartych na Ubuntu xD

windowsa instalujesz i korzystasz


Do czasu aż trzeba zainstalować NET Framework czy inne gówno bo aplikacje nie chcą się uruchomić xD
Czyli to jest powód, aby uprzykrzyć sobie życie Linuxem?


@CandyToy: dla zwykłego, ale ogarniętego użytkownika komputera, największą zaletą przesiadki na linuxa jest kompletnie darmowe zwiększenie bezpieczeństwa i prywatności; uważam, że wystarczy.