Wpis z mikrobloga

Piękny dzień nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Krótkie podsumowanie dnia + bonus w postaci wcześniejszych Panów co polecieli w spanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gry mają łączyć, a nie dzielić, ale niestety z tej listy osoby obrażają wszystkich jak popadnie w walce o kawałek plastiku zamiast używać argumentów ¯\_(ツ)_/¯
#ps5 #ps4 #xbox #xboxone #xboxseriesx
J.....y - Piękny dzień nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Krótkie podsumowanie dnia + b...

źródło: comment_1666639478NBXDHXo7ulwSQu16AIHkMZ.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AdiczeQ: jedna i druga strona robi swoich konsumentów co rok co raz bardziej w ch..a a takie fanboje bronią korporacji bardziej niż swoje matki ¯\_(ツ)_/¯
Dobrze że #zdech
  • Odpowiedz
@vieniasn: Mi sie wydaje, że czas na Choroszcz to dla kogoś kto poza wykopem nie widzi świata i #!$%@? tagi normalnym użytkownikom ale co ja tam wiem xd każdy by się wkońcu wkurzył jakby mu troll non stop #!$%@?ł wpisy
  • Odpowiedz
@AdiczeQ: Non stop to ile postów dziennie? Czasami po kilka dni nic nie dodaje. Nie podoba się do dajesz na czarno, a nie obrażasz od rodziców etc jak to robili niektórzy z tej listy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: Nie wiem ile postów bo dzień w dzień tu nie siedze bardziej jak jest jakaś afera ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z tego co ostatnio czytałem kilka wpisów to non stop ktoś na Ciebie najeżdżał, że trollujesz zresztą sam nawet to widze.
  • Odpowiedz
@SF71H: Dokładnie o to ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Potężny spoiler zniszczył ich wrażenia z gry ¯\_(ツ)_/¯ A post wcześniej bezkraka wrzucił info o spoilerach, że są w sieci i sam nakierował wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz