Wpis z mikrobloga

#najman #wotore
Za takie goowno (bo walką tego nazwać nie można) to powinny być przewidywane jakieś kary w ramach rekompensaty dla wszyskich obywateli Polski. Kiedyś takie "coś" nawet bawiło, teraz gdy się widzi taki cyrk, to ile $ zgarniają za nic i jak się śmieją ludziom jawnie w twarz, to woła o pomstę. najman (celowo z małej) zawsze był typem bez krzty godności i umiejętności w sporcie, ale teraz tylko potwierdził, że jest ultra pajacem który powinien zostać zdegradowany a on jeszcze coś mówi o rewanżu z Jóźwiakiem? hahah.
A jeszcze jak najman komentuje na yt cały ten "występ" to nie idzie już tego #!$%@? słuchać.

Po tym wydarzeniu czuję do typa wstręt. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 7
Za takie goowno (bo walką tego nazwać nie można) to powinny być przewidywane jakieś kary w ramach rekompensaty dla wszyskich obywateli Polski. Kiedyś takie "coś" nawet bawiło, teraz gdy się widzi taki cyrk, to ile $ zgarniają za nic i jak się śmieją ludziom jawnie w twarz, to woła o pomstę


@freddd: gościu, przecież najmana bierze się WŁAŚNIE PO TO, by oglądać, jak po niecałej minucie jest już odklepane, bo ludzie
@bezbekpol: wiadomo, ale ileż można to oglądać i to akceptowac? teraz po tej goowno-walce, to zdecydowanie mi się już przejadło i poczułem giga oburzenie. Takie coś powinni wykluczyć definitywnie a pieniądze przekazać potrzebującym.
teraz po tej goowno-walce, to zdecydowanie mi się już przejadło i poczułem giga oburzenie.


@freddd: w sensie dopiero teraz ogarnąłeś, że typ, który od 13 lat robi ten sam numer tj. nawet nie udaje, że walczy, tylko przy pierwszej lepszej okazji poddaje walkę, ponownie nie będzie walczył nawet minuty i jesteś tym odkryciem oburzony? No to widzisz, jest jeszcze masa ludzi, myśląca z jeszcze większym opóźnieniem, którzy dojdą do tego samego
@bezbekpol: tak, szczerze liczyłem na to, że najman chociaż wyprowadzi jeden cios xD a sam widziałeś jak to wyglądało, teraz co odyebali to jest nieporozumienie. Wyglądało jak ustawka.
@freddd: A po kółkach w walce z Burneiką tego nie miałeś? A po walce z Don Kasjo jak walczył 15 sekund, później go obalił, dostał ostrzeżenie, kopnął, po czym jego trener leżącego po obaleniu przez ochroniarzy Kasjusza zaatakował w sposób bez godności i honoru? A jak obrażał dziennikarkę co miała męża, że łączy ją coś z Saletą? Człowiek poniżej godności ludzkiej co nazwał Słowika bossem publicznie federacji swojej. Pytanie: gdzie jest