Wpis z mikrobloga

hej #mirkoligaps3, ukończyłem #raymanlegends na #ps3 - literalnie ukończyłem = wyczyściłem wszystkie plansze :] zdania nie zmienię, olbrzymia dawka zajebistości serwowana z każdą sekundą gry - świetna platformówka po prostu, dajcie mi więcej :]

Zostały mi wyzwania online (1778 punktów do platyny), biorąc po uwagę, że ostatnio zdobywam w wyzwaniach dziennych/tygodniowych same srebra, to tygodniowo mogę liczyć na maks 80 punktów, łatwo policzyć, że do zdobycia platyny potrzebuję ~23 tygodnie = to praktycznie pół roku :]

#stillontrack :] #love #ego :]
  • 15
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: nie lubię bezsensownego grindu i 'znajdziek', dlatego na przykład nie mam platyny w @mafia2 (i wielu innych grach) i nie będę miał w #sleepingdogs, za to lubię gry, które faktycznie czegoś wymagają od gracza:]

@Munchhausen: już samo ukończenie Raymana jest wielce satysfakcjonujące, reszta to tylko kwestia czasu...

@Brozyn: widziałem to już wcześniej, miejmy nadzieję, że będzie dobrze... dwóch graczy jedynie w DOJO, w innych wyzwaniach to w
  • Odpowiedz
@Brozyn: IMHO gra jest trudniejsza, już nie chodzi tylko o plansze muzyczne (wersja #8bit potrafi naprawdę #!$%@?ć), ale o końcowe poziomy, których wyczyszczenie trochę zajmuje. Samo przejście gry można 'zrobić z marszu', ale nam przecież chodzi o trofea, prawda? :] to zżera trochę czasu...
  • Odpowiedz
@Brozyn: złoto to jest 'tylko' 10 punktów / wyzwanie, platyna daje 50, ale tylko 10 pierwszych osób (1%) ją może zdobyć :] po ukończeniu całej gry masz do zebrania ~2000 punktów, to trochę trwa, niestety :]
  • Odpowiedz
@egocentryk: Ja Cię podziwiam, bo dostałem w PS+ Rayman Origins i dla mnie wieje nudą. Faktycznie ciężkie, trzeba mieć skilla w łapie i mocne nerwy (tego nie zaprzeczam), ale dla mnie gry mają dawać fun, a tego mi w Raymanie brakowało. Mimo wszystko gratuluje i życzę jak najszybszego wbicia platyny!
  • Odpowiedz