Wpis z mikrobloga

@vaxx: Tego modelu nie słyszałem akurat ale seria XB od Sony to takie tańsze Beatsy grające nieco lepiej. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale Shuffle są chyba dość chłodnymi odtwarzaczami więc tak na prawdę bardzo dobre połączenie. Oczywiście można kupić coś lepszego ale to musiałbym znać budżet i może powiedz jeszcze jakiej muzyki słuchasz.
@Sergeant_Matt_Baker: Co do budżetu, to po prawdzie nie zastanawiałem się przesadnie nad tym. Jeśli potrafisz wskazać 2-3 propozycje w różnych przedziałach cenowych, to chętnie je rozpatrzę :) Czego słucham? Naprawdę, rozmaicie. Od rapu, po rock i inne różne twory :)

@mbielejewski: Mówisz, że Sansa nadal "robi robotę"? ;) Będzie lepiej/dużo lepiej od wspomnianego szufla? :)
@vaxx: Nie miałem szufli, ale mialem np Creative Zen V (wiem, że gónwo) i nie było porównania. Clip+ to zupełnie inny świat był, a na RB dopiero rozwinął skrzydła. Miałem też zwykłego Clipa, też bardzo fajnie grał. Teraz mam 2giego Clipa+ (pierwszy się zalał na deszczu) i nic innego nie chce, tylo karty microSD zmieniam na większe :D
@vaxx: Z tanich i używanych Samsung YP-Z5, trochę leciwa konstrukcja już jednak ładnie by zbił te tony basu które są w Sonych. Tak samo Cowon i7.

Z nowych Ipod nano (może nawet Touch też) i Cowon D2+ powinny się fajnie zgrać.

Idąc wyżej HiFiMan HM-601.