Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki XD

Chcecie trochę #sadstory? Założyłem kiedyś dla beki fanpage pt. "Wygrałem w lotto - rozdaję część wygranej." wzorowany na historycznym wykopie, który tu kiedyś był.

Naiwni lajkowali, udostępniali i mieli nadzieję, że coś wygrają.

Później zapomniałem o tym fanpage, wchodzę na niego dziś, patrzę, dużo wiadomości, to poczytam. Trochę smutłem. Przeczytajcie sobie niektóre.

"CZy jestes odsoba ktura naprawde wygrala w lotoo?? Mam bardzo chorego tate chcialbym jeszcze cos dla nie go zrobic ale niestety mnie nie stac Moze mugl bys mi pomuc ,nie nalerze do takich frajeruw kturzy naciagaja na kase mozemy sie spotkac przedstawie ci mojego ojca sam sie przekonasz jaka jest sytuacja .bylo by to niesamowite"

"Witam, skoro tyle wygrałeś pożycz, założyłem pół roku temu firmę, niestety klapa w tym samym tygodniu po drugiej stronie otworzyła mi się konkurencja ;/ która jest na rynku 15 lat ja dopiero pół roku normalne że nie mam szans jestem już stratny 20 tys. i nie wiem co robić ;/ myślałem żeby się przenieść w inne miejsce. pożyczki nie dostane w banku bo dochodów praktycznie brak, no ale jak tak masz tyle tych milionów, mógłbyś zainwestować we mnie...jak się zacznie kręcić będę spłacał... "

"Jakoś zbytnio nie wierzę że Pan wygrał ale cóż jeśli tak to gratuluje! ja niestety choc dosyc młoda tone z mężem w długach - jeśli to prawda to może z dobrego serca pomoże Pan? moje zadłuzenie jest ogromne,moge wszystkie umowy z bankami poprzesyłac,wychodzi ok 300 tys dla mnie to całe życie dla Pana niewiele jesli wygrana to prawda PROSZE o kontakt "

"Witam serdecznie

Pisze z prośba o pomoc i wsparcie finansowe. W grudniu straciłam prace a w tej chwili jestem na zasiłku dla bezrobotnych. Na utrzymaniu mam 5 letniego syna jesli jest to możliwe to zwracam sie z prośbą o pokrycie kosztów związanych z jego pobytem w przedszkolu."

"Nie dałbyś może 450zl?:) Potrzebuję na deske snowboardowa bo stara nie nadaje sie juz do niczego."

generalnie smutne, jak wiele ludzi żyje w biedzie i łapie się każdej opcji, by wyjść z dna.
  • 5
@dennab: może zróbmy #wykopeffect i choć w tej 1 sprawie pomóżmy?

a tak z drugiej strony to brak słów na ten twój "dowcip"

facebook to nie wypok

po wypoku ludzie spodziewają się wszystkiego najgorszego więc scam z lotto nie był takim szokiem