Wpis z mikrobloga

  • 128
@Niechcesieobudzic Wiesz no jak najbardziej rozumiem, że ci się podobały to kupiłeś proste i sam bym tak zrobił. Ale chyba #!$%@? by mnie trafił jakby się po miesiącu okazało, że przez zamoczenie buty które są przeznaczone raczej na deszczową zimowo/jesienną pogodę się zniszczyły przez co wyglądają jak gówno i reklamacja nie będzie uznana bo nie bo przecież to pływające lico czy #!$%@? wie co.
  • Odpowiedz
@kidi1 () no bez przesady ile można zaoszczędzić na tym pod kątem produkcji? Przecież to jest pewnie oszczędność rzędu 1dolarza na bucie, gdzie człowiek się nie pochyli trzeba uważać na odbyt ;/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niechcesieobudzic: eobuwie ma w piździe opisy, mi tak odrzucili reklamację kiedy to po dwóch tygodniach buty zaczęły pękać a było napisane że skóra naturalna. Mi już na początku coś nie pasowało bo skóra inaczej pachnie aniżeli to co kupiłem. Różowa też zakupiła tam pumy na lato to po 3 miesiącach plastik z tyłu buta wyszedł na wierzch i obcierał stopę. Reklamacja odrzucona z powodu złego zakładania buta gdzie ona zakładała
  • Odpowiedz
@Niechcesieobudzic: tylko rękojmia! Nie baw się w reklamacje, nie bądź głupi. Ja kilka razy korzystałem z rękojmi i zawsze dostawałem zwrot 100% Masz na to 2 lata, musisz mieć dowód zakupu i nie wiem czy to miało wpływ w moim przypadku, ale w jakichś uzasadnieniach zawsze wpisywałem, że korzystałem z produktu zgodnie z zaleceniami producenta itd.
  • Odpowiedz
@Niechcesieobudzic: Jak koledzy napisali, to nie prawdziwa skóra, tylko tak zwana „mielonka”. Jak chcesz dobre buty i nie stracić dwa razy, to kup coś z Loake, Herringshoes albo Berwicka. Znajdziesz top quality obuwie na lata za 800-1000 złotych. Ja swoje Herringi mam od 2014 roku, poszedłem w nich do swojego ślubu miesiąc temu i wszyscy byli przekonani, że kupiłem nowe buty na tę okazję.
  • Odpowiedz
Rękojmi, a nie reklamacji i tak, podlega. Nigdy nie korzystaj z reklamacji.


@ThreeDog: reklamacja to reklamacja, można ją złożyć z tytułu rękojmi albo gwarancji. Coś tam gdzieś gra tylko musisz jeszcze poczytać a potem dawaj rady innym.
  • Odpowiedz