Wpis z mikrobloga

  • 128
@Niechcesieobudzic Wiesz no jak najbardziej rozumiem, że ci się podobały to kupiłeś proste i sam bym tak zrobił. Ale chyba #!$%@? by mnie trafił jakby się po miesiącu okazało, że przez zamoczenie buty które są przeznaczone raczej na deszczową zimowo/jesienną pogodę się zniszczyły przez co wyglądają jak gówno i reklamacja nie będzie uznana bo nie bo przecież to pływające lico czy #!$%@? wie co.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niechcesieobudzic: eobuwie ma w piździe opisy, mi tak odrzucili reklamację kiedy to po dwóch tygodniach buty zaczęły pękać a było napisane że skóra naturalna. Mi już na początku coś nie pasowało bo skóra inaczej pachnie aniżeli to co kupiłem. Różowa też zakupiła tam pumy na lato to po 3 miesiącach plastik z tyłu buta wyszedł na wierzch i obcierał stopę. Reklamacja odrzucona z powodu złego zakładania buta gdzie ona zakładała tak
@Niechcesieobudzic: Jak koledzy napisali, to nie prawdziwa skóra, tylko tak zwana „mielonka”. Jak chcesz dobre buty i nie stracić dwa razy, to kup coś z Loake, Herringshoes albo Berwicka. Znajdziesz top quality obuwie na lata za 800-1000 złotych. Ja swoje Herringi mam od 2014 roku, poszedłem w nich do swojego ślubu miesiąc temu i wszyscy byli przekonani, że kupiłem nowe buty na tę okazję.