Wpis z mikrobloga

  • 3
Ej bo nie wiem czy robię się za stary czy nowe filmy od #marvel mają jakieś dziwne poczucie humoru?

Jakieś śmieszki dziecinny humor...

#film #filmy #kino
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mintaa ja zaczynałem Marvela jak miałem 29, podobało mi się i byłem bardzo najarany na 4 fazę i się mocno zawiodłem. W dwa lata raczej, aż tak nie zdziadziałem xD
  • Odpowiedz
@Mintaa Humor w nowych marvelach to chyba głównie nowy Thor, a tutaj to czytałem, że teraz, inaczej niż w Thor Ragnarok, Waititi dobrał się do scenariusza i wyszło co wyszło. A że też część rzeczy wydaje się być bardziej dziecinna? Szykują się do young avengers i muszą jakoś zainteresować tematem dzieci, bo bezdzietnych dorosłych będzie bardzo ciężko przekonać do tego projektu.

Ogólnie to wydaje się, że od końca 3. fazy Marvel
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@buntowniczaczupakabra wydaje mi się że jest mniej scenariusza a dużo więcej luźnego gadania które ma być naturalne a wcale takie nie wychodzi. Thora wyłączyłem dzisiaj po pół godziny bo nie dałem rady. 500 superbohaterów w jednym filmie i widać że nic nie jest połączone z innymi częściami.
  • Odpowiedz
@Mintaa Ja aż tak bardzo tych filmów nie analizuję, ale wiem, że tak jak do końca 3. fazy razem ze znajomymi chodziłem na premiery MCU, tak po ostatnim Dr Strange i Thorze w ogóle nie planujemy iść na Black Panther 2. Coś tam się ewidentnie zmieniło, a same zmiany nie są na plus, ale nadzieja w tym, że ostatni Thor zarabiając około 100 mln mniej niż Ragnarok czy 200 mln mniej
  • Odpowiedz