Wpis z mikrobloga

Dość smutny wieczor dla świadomych fanów mma. W sposób brutalny obnażone zostały słabości Gamrtoa, a był to zawodnik który nie walczył półtora roku i nie był w gazie. Siłowo zdeklasował gamera w stójce również. Powiem wprost stójka gamera jest żenująca. Op ma jakiś brak w koordynacji ruchowej i kopnięcia poprawne wchodzą mu jeden na trzy. Te dwa są bez techniki i bardziej szkodzą stójce gamera powodując brak równowagi. Ciosy zadawane reka nie ważyły dosłownie NIC. I były tak przewidywalne… żenująca próba nabijania punktów nie wiem kto mu to radzi. Tak się nie walczy w UFC kur…. Podsumowując walkę gamer się automatycznie skreślił w wielu oczach i nikt już nie będzie go sztucznie Hajpowal, nawet jak JJ wstawi z nim fotkę na IG. Dużo muczy a mleka nie daje prawie nic.
Teraz kwestie obok walki. Gamer nie ma nawet trenera prowadzącego :o tj szok na tym poziomie mieć nadal wczuwke, ze się wie więcej od każdego i on gameplan ustala z rajem, tygrysia maska? Ten rudy amerykaniec tam nie ma nic do gadania i jest bo jest. Nie da się być top bez trenera niestety. Kolejny problem, który widzę już od czasów drugiej walki z Parke to jest mental. Ten chłop ma gigantyczny problem z mentalem. Dopuścił do siebie teraz jakiś psychologów zrobili z niego wiecznie uśmiechniętego naładowanego energia gościa (ok spoko) serio on zaraza az pozytywna energia i ok fajnie, ale jakie to ma przełożenie na walki i kariere mma? Ośmiesza się na tych wywiadach czy konfach generuje cringe dziwne zachowanie przed walka jakieś piehdolenje JESTEM MISTRZEM (jo ksw jesteś) a zaznaczam, ze on nic nei pokazał póki co. Wychodził do Dariusza tak zestresowany ze ja miałem wrażenie ze on płacze tam przed wyjściem, a taki pozytywny szczekacz jest. To wtf? Co to za mental rodem z wca? Jakaś fasadowa pewność siebie a tak to psychika klęka. Wiele osób się nie zgodzi ze mną, ale znajda się tez ci co się zgodzą. Ja tak to widzę i jedyna szansa dla gamera jest zejdź wagę niżej, ale to nadal nie da mu stójki, psychiki czy trenera pokroju Koscielskiego czy nawet takiego mirka. Mirek by mu pomógł i to sporo.
#ufc #mma
  • 3
  • Odpowiedz
@ArturBinkowski: Siłowo widać bardzo odstawał. Zejście po obalenie piękne, gość stoi i nagle znika i jest już w nogach tylko że jak już tam jest to nie ma siły nic zrobić tylko schodzi po kostke i jest tłamszony. W stójce też nic praktycznie nie trafiał.

Fizyczność jest szczególnym problemem jak się pomyśli o potencjalnej walce z takim Islamem, gość by go stłamsił jak dziecko. Nie wiem czy Gamer dałby rade zbić
  • Odpowiedz
@hanma: Pamiętasz jakąkolwiek sytuacje gdzie Gamer byłby unieruchomiony na dole? Oni go nawet przewrócić nie mogą(bodajże chyba tylko 1 raz Arman go sprowadził i to przez nieudolne kopniecie Gamrota, a przypomne że wywracał i sweepował Islama nie raz) NIE MA takiego zawodnika w lekkiej UFC, który mógłby przetrzymać Gamera dłużej niż parę chwil. Islam też by nie dał rady, bo Mati jest zwyczajnie na to zbyt techniczny i sprytny. No, ale
  • Odpowiedz