Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam że Antoni Macierewicz chciał produkować śmigłowce z niejakim Wiaczesławem Bogusłajewem, prezesem firmy produkującej silniki lotnicze którego ukraińskie służby właśnie aresztowały za zdradę stanu xD

O co podejrzewają Bogusłajewa:
- wspieranie Rosjan na wschodzie Ukrainy,
- kontakty z ruskimi służbami,
- dostarczanie części lotniczych do Rosji.

Fajnych PiS ma kumpli. Ciekawe czy to w Moskwie kazali Antoniemu robić z nim interesy.

#ukraina #bekazpisu #zdjeciedlazwiekszeniaatencji
Trzesidzida - Prawilnie przypominam że Antoni Macierewicz chciał produkować śmigłowce...

źródło: comment_1666511014uElnNNMnlQsz5K95BHR6bh.jpg

Pobierz
  • 55
ani ukraińskie ani amerykańskie służby nie wiedziały, że jest zdrajcą, a macier miał wiedzieć?


@crimson_fckr: dokładnie, dziwnie się czuję broniąc tego szalonego dziadka, ale równie dobrze można zakładać że rząd Ukrainy to jeszcze większe onuce bo również współpracowali z bogusłajewem i to nawet częśniej niż maciora XD
@Trzesidzida: Macierewicz chciał robić biznes nie z tym człowiekiem tylko z firmą. To nie jest jedyna firma UA, której szefowie byli zamieszani w brudne interesy, szczególnie w zbrojeniówce, co nie oznacza, że nie należy robić z nimi biznesów. Polskie firmy zbrojeniowe regularnie współpracują z ukraińskimi (np. polski PPK Pirat to polinizacha ukraińskiego Korsara).
Prawilnie przypominam że Antoni Macierewicz chciał produkować śmigłowce z niejakim Wiaczesławem Bogusłajewem


Jest to oczywiście wierutna bzdura. Macierewicz chciał produkować z Ukrainą, a nie z tym panem.
Dodatkowo cały plan produkcji śmigłowcowców skończył się na gadaniu, a ostatecznie zrobiono zamówienia w USA i Włoszech.
No ale to jest wykop, tu nikogo nie interesują fakty, tylko tępa partyjna propaganda.
@Trzesidzida:
@Trzesidzida: akurat remotoryzacja naszych obecnych smiglakow (mi-8, mi-2, mi-24, sokół) przy uzyciu silników produkcji mktor-sicz to byłaby ptawdopodobnie zajebista opcja na przedłużenie ich żywotności i podniesienie osiągów stosunkowo niskim kosztem. No ale airbusowi ani sikorskiemu nie było to na reke więc projekt skończył się sie zanim się zaczal i pozostał na etapie koncepcji.
https://defence24.pl/sily-zbrojne/ukrainski-smiglowiec-7-km-nad-warszawa-nowe-mozliwosci-wysluzonych-mi-8-wideo
https://defence24.pl/remotoryzacja-mi-2-rozwiazaniem-dla-policji
https://defence24.pl/sily-zbrojne/sokol-z-silnikami-motor-sicz-szansa-na-druga-mlodosc
murison - @Trzesidzida: akurat remotoryzacja naszych obecnych smiglakow (mi-8, mi-2, ...

źródło: comment_166654921033FVIo30DKLIxoql0z8acD.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: haha juz jakis piesek pisowski sie trafił, wolaj inne kundle i odpowiedz na watek opa albo swoj załóż

@su1ik: lubię cię tak podkręcić wtedy tak śmiesznie się odpalasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo dobre masz trolling konto ()
@kloner11: co. Nasze sluzby w tym przypadku wspolpracowalyby z kazdym, kto daje wiecej $$. Grosze, jesli chodzi o prowadzenie polityki zagranicznej(Innych krajow takich jak Niemcy, Rosja, USA). No podam Ci przyklad. Afera amber gold. Firma amber gold wprowadzila na rynek polski tanie linie lotnicze, za 100zl latales po calej Polsce. Niemal doprowadzilo to do upadku polskiego LOTu, ktory jest konkurencja dla niemieckiej Lufthansy. Dzieki kupionym sluzbom specjalnym, prokuratorom i sędziom (dziwne,