Wpis z mikrobloga

tylko on dosłownie wygląda, jakby wpisał w google alt-right i kopiował wszystkie modne haselka, by zarobić trochę hajsu na frajerach


@aegispolis: coś ci się mocno #!$%@?ło bo modne hasełka to np: istnieje więcej niż 2 płcie
  • Odpowiedz
@rzep: nie rozumiem, nie to żeby mnie obchodziła opinia jakiegoś celebryty, ale z tego co wiem to biedna maja Staśko ma nierówno pod sufitem i wy ja tam po lewej stronie wychwalacie, ale jak ktoś ma nie po kolei w głowie i mówi niezgodnie z ideologią to już zaburzony wariat i zasługuje na pogardę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@adibor: "a wystarczyło, że powiedział to, co myślą konserwy"

Widzisz, są na tym portalu osoby które mają taką nienawiść do osób czy poglądów, że nawet jeśli powiedzą coś z sensem, to będą to krytykować. Nawet jeśli akurat wyjątkowo ma rację. Te same osoby będą lubianych bronić jak Rejtan Sejmu, nawet jeśli palną ogromne faux pax. Że to nie to mieli na myśli, że pewnie nie rozumiesz kontekstu. Po obu stronach.

"i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@johny-kalesonny: "otwarcie atakuje Żydów"

Nie śledzę pudelka, więc jestem ciekaw czy otwarty atak oznacza np. krytykę mordowania ludzi i napaści na osiedla w Palestynie? Czy głoszenie nazi haseł typu "Żydzi to gorszy rodzaj ludzi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytam serio.
  • Odpowiedz
@WO22: a znasz się chociaż na ye i jego twórczości? Gość jest dosłownie chory i ma takie odpały że głowa mała. Już odbiegając kompletnie czy ma racje czy nie ale on jest obiektywnie zaburzony lub nawet chory psychicznie co sam o sobie mówi.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: i dalej nie wytłumaczyłeś dlaczego 'ma rację' czy też 'mówi z sensem'. Bo nie potrafisz. Bo tobie wystarczy, że powiedział to, co ty myślisz. I czym to się różni od tych, co mówią 'gada głupoty, bo mi się to nie podoba'? Niczym się nie różnisz od ludzi, których krytykujesz.
  • Odpowiedz
@rzep: Może jest #!$%@?ęty, ale to co powiedział w tym uciętym fragmencie, który jest wrzucony na twittera to prawda. Tytuł idiotyczny, bo nijak ma się do tego co mówi pod linkiem
  • Odpowiedz
@WO22:

Widzę, że psychiatryzacja oponentów politycznych jest na lewicy nadal w modzie.

jaka psychiatryzacja XD po #!$%@? się wypowiadasz jak nie wiesz, o tym że Kanye jest chory wiadomo do dawna, ba - sam o tym mówił
  • Odpowiedz
@iwn37: nie ma nic złego w byciu chorym psychicznie, ale jednak wypowiedzi które bezpośrednio wynikają z choroby (tak jak odpały ye na ig/twitterze) nie powinny być traktowane poważnie (inb4 uważam że wynikają z choroby bo nie zgadzają się z moją wizją świata - nie, uważam że wynikają z choroby bo są całkowicie sprzeczne z oczywistymi faktami tak jak jego #!$%@? o tym że czarni to prawdziwi żydzi xD)
  • Odpowiedz
  • 0
@CamusVevo acha tzn że jak ktoś ma diagnozę jak np zaburzenia dwubiegunowe to automatycznie staje się przygłupem którego nie wypada słuchać? A psychiatryzacja to właśnie m.in. wytykanie czyiś diagnoz psychiatrycznych zamiast używania rzeczowych argumentów.
  • Odpowiedz
  • 0
@CamusVevo a Ty potrafisz w prostą logikę? Chyba niezbyt. Nie jesteś w czyimś mózgu, żeby decydować która z wypowiedzi tej osoby jest wynikiem "choroby" a która nie. Ty nawet nie wiesz, że żadna używana klasyfikacja medyczna nie uznaje dwubiegunówki za chorobę...
  • Odpowiedz
@WO22: nie jestem w czyimś mózgu ale jeśli ktoś ma odpał gdzie #!$%@? o tym że czarni to prawdziwi żydzi i #!$%@? nagle twitt za twittem to mogę podejrzewać że wynika to z epizodu manii

Ty nawet nie wiesz, że żadna używana klasyfikacja medyczna nie uznaje dwubiegunówki za chorobę...

no tak, nie ma w dsm-5 i icd-11 choróby psychicznych, są zaburzenia psychiczne, niemniej ja stosuję bardzo użyteczną definicję z polskiego prawa
  • Odpowiedz
  • 0
@CamusVevo Ty też piszesz komentarz za komentarzem pisząc takie głupoty jak usprawiedliwianie psychiatryzacji, a jest to o wiele bardziej niebezpieczne niż pisanie, że czarni to prawdziwi Żydzi (co jeżeli zna się argumenty niektórych grup czarnych Żydów dotyczące różnic w oficjalnym judaizmie przed i po zbużeniu drugiej świątyni, to nie jest to całkowicie pozbawione sensu). Dochodzę do wniosku, że piszesz te rzeczy bo jesteś chory psychicznie. Idź się leczyć.
  • Odpowiedz