Wpis z mikrobloga

@MilionerPrzed30: jeżeli ktoś ma YT premium to zasługuje i tak by płacić ile wlezie - przy tylu darmowych alternatywach i tym jak yt pluje twórcom w twarz to użytkownicy premium powinni być kopani po dupie jak tylko możliwe (nie żadne prawackie teorie tylko sam pewdewpie punktował jak niesprawiedliwi są)
  • Odpowiedz
@soadfan: Anulujesz subskrybcje PL,odpalasz VPN na Turcje, kupujesz dodajesz kartę,ściąga jakieś grosze na potwierdzenie z karty i już masz YT Premium w lirach.Ja robiłem w incognito na komputerze.Przenosiny z Argentyny do Turcji zajeło mi może ze 2 minuty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@firyt: Jak masz 15 lat i wszystko oglądasz w telefonie lub na kompie, bo tv jest dla rodziców, to tak, możesz sobie korzystać z vanced itp.
Dla normalnych ludzi komfort oglądania jest na tv, a tam nie za bardzo jest możliwość obejścia reklam.
No chyba, że przez Kodi można spróbować, ale po co? Dla 20 zł oszczędności? Ciągłego aktualizowania, bo znowu coś.
To ja już wolę zapłacić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@360obrot: Na YouTube chyba nie ma takich klimatów jak np. Netflix, gdzie jednocześnie możesz używać tylko na 4 urządzeniach.
Przy rodzinnym masz 6 kont i każde z tych kont może używać premium bez limitu urządzeń w danym momencie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@firyt: Nauczony jestem obsługi sprzętu przez pilota, po to najwygodniejsze.
Poza tym, wiesz ile ja mam tam sprzętu przy tv? Wzmacniacze, soundbary, konsole itp. Nie mam miejsca na komputery, których w sumie i tak nie używam od paru lat.
Laptop odpalam może 10 razy w roku.
  • Odpowiedz
@prlw123: Anulowalem suba Argentyna, Polaczylem sie z VPN turcja Istanbul, chcialem kupic subskrybcje i pokazuje mi platnosc w koronach czeskich??!??! :)
  • Odpowiedz