Wpis z mikrobloga

Zapraszam na rozbiórkę damskiego szlagiera.

Do odlania 60ml Narciso Rodriguez For Her Eau de Toilette, w cenie 3,1zl/ml.

Niesamowicie seksowny, przeładowany piżmem uwodziciel. Polecam wziąć dla swoich różowych, jeśli jeszcze nie miały okazji poznać kunsztu Francis Kurkdjiana oraz Christine Nagel.

Dla samotnych Mirków również polecam wziąć dekancik, z racji że perfumy te przypominają ponoć zapach znoszonych damskich rajstop, czy też wg niektórych opinii zapach waginy po akcje seksualnym. Świetna opcja dla amatorów samogwałtu, mały psik z pewnością pomoże w ukrwieniu waszego benka.

Szkło 3zl, wysyłka 15zl InPost, lub etykieta Olx
#perfumy #rozbiorka
mekekeke - Zapraszam na rozbiórkę damskiego szlagiera.

Do odlania 60ml Narciso Rod...

źródło: comment_1666345698SS5KIFg3HtzkCyv7mpO52M.jpg

Pobierz
  • 35
Zamówienie opłacone, można było 30gr/ml przycebulić biorąc flakon 150ml, ale wątpię żebym znalazł chętnych na 110ml.
Źródło Marciano.
@31337: @balbezaur: @mjrMajor: @wiluxpl: @EnjoyTheKapsel: Mirki, marciano jest niezawodne. Zrobiłem zwrot, wysłali nową paczkę i przyszła w końcu woda toaletowa, tyle że jakaś limited edition. Na fragrze nie znalazłem takiego flakonu, dzwoniłem na infolinię marciano, żeby wyjaśnić sprawę, pan zapewniał mnie, że to ten sam zapach co edt tylko wygląd flakonu zmieniony z okazji jakieś rocznicy i dlatego limited edition. Co zrobić? Rozbieramy to czy odsyłać i
mekekeke - @31337: @balbezaur: @mjrMajor: @wiluxpl: @EnjoyTheKapsel: Mirki, marciano ...

źródło: comment_1666787911c3cG5W5GjnnXCF3z3OaGaX.jpg

Pobierz